ساعت: ۱۳:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ شناسه خبر: 69551
سردار عابدین خرم در مجمع عالی بسیج آذربایجان‌شرقی؛

فرمانده سپاه عاشورای استان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهتمام ویژه‌ای دارد تا در مناطق محروم و دور افتاده هرآنچه در توان دارد برای حل معضلات و مشکلات مردم حل کند

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از آناج، سردار عابدین خرم در مجمع عالی بسیج استان اظهار داشت: ما در شرایطی قرار داریم که بازار توایدات ما یکی پس از دیگری در حال از دست رفتن است اما امیدواریم به همت فعالین حوزه اقتصادی و بخش خصوصی جهشی به وجود بیاید.

وی ادامه داد: ما همچنان فرصت‌ها را پیش‌ِ رو داریم که با راهکارهایی که ارائه خواهد شد و کم کردن فاصله تصمیم و اجرا مشکلات اقتصادی را کم کنیم؛ زیرا تصمیمات کلان ما خوب است و برنامه‌ریزی نیز صورت می‌گیرد اما در اجرای تصمیمات دچار مشکل هستیم.

فرمانده سپاه عاشورای استان با بیان اینکه فاصله تصمیم و عمل باید به یک حداقل ممکن برسد، تاکید کرد: امیدواریم با حضور نمایندگان مجلس و مسئولین استانی در این جلسه هم مطالبه‌گری انجام شود و هم با اجرای قوانین و سیاست‌ها و قوانینی که وجود دارد قدم‌های مثبتی در حوزه اقتصاد مقاومتی بتوانیم برداریم.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهتمام ویژه‌ای دارد تا در مناطق محروم و دور افتاده هرآنچه در توان دارد برای حل معضلات و مشکلات مردم حل کند و در حوزه پروژه‌های کلان قرارگاه خاتم با عزم ویژه و اولویت‌های دقیق و مشخص مخصوصا در استان در حال پیگیری است.

سردار خرم در خصوص جلسه با سردار جعفری و توضیحات برخی پروژه‌ها گفت: تاثیرات اجتماعی و رضایت‌مندی مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی برا کشور هستند و بنا شد از ابتدای سال ۹۷ به همراه مجموعه مسئولین قرارگاه خاتم به استان ما آمده و امیدواریم با ارائه طرح‌های دقیق و زمانبندی شده این پتانسیل و ظرفیت در اختیار مسئولین استان قرار گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: در این حوزه امیدواریم با اجرای طرح‌های کاربردی و زودبازده اقدامات مناسبی را انجام دهیم.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده