ساعت: ۱۱:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ شناسه خبر: 69484
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود در تشریح عملکرد بهمن ماه:

تیمور امیرانلوی گفت: ۴۶۰۰ کیلومتر عملیات برف روبی در راه های اصلی ، فرعی و روستائی شهرستان هشترود توسط راهداران تلاشگر انجام گرفته است.

Print Friendly

مهندس امیرانلوی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود و در تشریح عملکرد بهمن ماه سال جاری این اداره گفت: ۴۷۰ تن نمک غیرخوراکی جهت انجام عملیات برف روبی و مسیرگشایی راه های ارتباطی شهرستان هشترود مصرف شده است.

 

وی در ادامه افزود : ۴۶۰۰ کیلومتر عملیات برف روبی در راه های اصلی ، فرعی و روستائی شهرستان هشترود توسط راهداران تلاشگر انجام گرفته است.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود افزود: ۲۵ تن آسفالت سرد برای لکه گیری در راه های ارتباطی شهرستان هشترود جهت ایجاد مسیر ایمنی بالا و به منظور تسهیل در امر تردد در جاده ها انجام گرفته است.

 

امیرانلوی اظهار داشت: نصب تابلوهای علائم مسیر نما به تعداد ۷ عدد و مرمت و بازسازی علائم به تعداد ۴۰ عدد و شستشوی تابلوهای علائم به تعداد ۲۵۰ عدد در جهت ارتقاء ایمنی راه و کاهش تصادفات جاده ای و هدایت رانندگان و مسافرین در مسیر اصلی جاده ها توسط راهداران شهرستان انجام گردیده است.

 

وی خاطرنشان کرد: برای تشکیل پرونده متقاضیان جهت صدور مجوز برای ساخت و ساز خارج از حریم راه به تعداد ۱۳ عدد از طرف اداره صادر شده است.

 
امیرانلوی ادامه داد: ۸۵ مورد از رانندگان و مسافرین و نیز ۲ نفر از بیماران گرفتار شده در برف و کولاک در راه های ارتباطی شهرستان هشترود توسط راهداران تلاشگر امدادرسانی و نجات داده شده است.

 

وی از آماده باش کامل راهداران تلاشگر شهرستان هشترود در طول سفرهای نوروزی در جاده ها و راهدارخانه های مرکزی و شهیدمحمدخواه خبر داد.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده