ساعت: ۱۰:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ شناسه خبر: 69482
رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود خبرداد؛

حجت الاسلام یعقوب اباذری گفت: ثبت نام از معتکفین از روز ۱۸ اسفند سالجاری آغاز و تا روز ۲۸ اسفند ادامه خواهد داشت.

Print Friendly

حجت الاسلام یعقوب اباذری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اعلام این خبر، گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه رجب، ثبت نام از علاقمندان برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از روز ۱۸ اسفند آغاز شد و تا ۲۸ اسفند ادامه خواهد داشت.

 

 

وی افزود: مراسم اعتکاف امسال از ۱۱ تا ۱۳ فروردین در دو بخش برادران و خواهران و در ۲ مسجد شهر هشترود شامل مسجد جامع برای برادران و مسجد امیرالمومنین (ع) شهرک محلاتی نیز برای خواهران برگزار خواهد شد.

 

 

اباذری با اشاره به ظرفیت در نظر گفته شده برای مراسم امسال، بیان کرد: ظرفیت در نظر گرفته شده محدود است و علاقمندان برای ثبت نام تعجیل کنند.

 

 

وی با اشاره به نحوه ثبت نام اظهار کرد: ثبت نام جهت حضور در اعتکاف تنها از طریق حضور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان می باشد و علاقمندان حتما برگه رضایتنامه ولی و یا همسر خود را به همراه داشته باشند.

 

 

اباذری با اشاره به برنامه های در نظر گرفته شده برای معتکفین، گفت: برگزاری مراسمات میلاد حضرت علی(ع) و شهادت حضرت زینب(س)، محافل انس با قرآن، حلقه های معرفت با حضور مبلغینی از هشترود و قم از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای معتکفین خواهد بود.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده