ساعت: ۲۰:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ شناسه خبر: 69464
خبر پیک هشترود تائید شد؛

روسای جدید ادارات راه و شهرسازی و میراث فرهنگی شهرستان هشترود معرفی شدند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، علی اکبری کارشناس حقوقی اداره راه و شهرسازی هشترود بعد از بازنشستگی مهندس اوشال به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

 

سعیدی از کارمندان اداره میراث فرهنگی و گردشگری هشترود نیز جایگزین پاشایی رئیس قبلی این اداره شد.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
 1. صمد جمشیدی گفت:

  به نام خداوند متعال و سلام برامام شهیدان
  با سلام و عرض ادب واحترام خدمت رؤسای محترم و زحمت کش ادارات مخابرات ، راه و شهر سازی و اداره گاز هشترود .
  بدین وسیله ، ما اهالی روستای سلطان آباد سهند ، موانع ، مشکلات و در خواست خودرا با توضیحات زیر ، اعلام و خواهشمندیم ، با اقدام و موردتوجه قرار دادن در خواست ما ، بانی خیری باشید درجهت آبادی روستا و اتفاق مهاجرت معکوس.
  ۱- تا کنون فاصله تنها دو کیلو متر راه روستای باتمانقلیج تا سلطان آباد به جایی نرسیده ، در خواست رسیدگی داریم .
  ۲- از دریافت آنتن اپراتور های همراه و تلفن ثابت محروم هستیم . آیا در روستایی که راه مالرو دارد و فاقد هرگونه ارتباط تلفنی است ، مسئولان عزیز چگونه انتظار آباد ی دارند . چون هیچ روستایی نمی تواند اول آباد شود بعد مسئولان بیایند روبان آن را قیچی کنند . ۳- در برنامه گذاشتن گازکشی
  تقا ضاداریم در خواست مارا با اولویت ، موردعنایت قرار دهید ، ما به فرمان امام خامنه ای لبیک گفته و نسبت به اقتصاد مقاومتی و مهاجرت معکوس و سرمایه گذاری جهت اشتغال زایی برای جوانان بیکار و سرگردان در شهر های استان متعهدیم و برای اثبات این تعهد ، اقدام به احداث و باز سازی هجده خانه و چندین باغ و زنبور داری و دریافت برق به روستا کرده ایم . راه دو کیلو متری وتلفن که از ضروریات سرمایه گذاری و اشتغال است را از شما عزیزان تقاضا مندیم
  با تقدیم احترام ، اهالی روستای سلطان آباد سهند . .۰۹۱۴۴۱۶۴۸۹ جمشیدی
  ۲۶/۱۲/۱۳۹۶

 2. صمد جمشیدی گفت:

  تبریک و آرزوی موفقیت برای آقایان اکبری و سعیدی امید وارم بانی خیری باشند در جهت آبادی منطقه و مخصوصا روستای در حال آباد شدن سلطان آباد سهند . ( فقط دو کیلو متر راه )

 3. جمشیدی گفت:

  به نام خدا
  سلام بر عزیزانی که احیانا این مطالب را خواهند خوا ند البته به نظر نمی آید در بین روسای محترم و مسئولین ارجمند شهرستان ، این اعتقاد وجود داشته باشد که به این قسمت ها هم سری بزنند و در خواست ها را بخوانند . متاسفانه تا به حال نه در خواستی بوده و نه جوابی انشا الله بعد ازین باشد یا علی ( ع)

 4. صمد جمشیدی گفت:

  سال نو بر همه زحمت کشان راه و شهرسازی مبار . سال خوبی داشته باشید