ساعت: ۱۱:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۷ شناسه خبر: 69439
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با پیک هشترود:

سیدحمزه امینی گفت: عملکرد دولت در بخش گازرسانی، توسعه روستائی و اجرای طرح های نیمه تمام که بیش از ۵ سال بود راکد مانده بودند رضایت بخش است اما در حوزه اشتغال و تحقق شعار سال، نمره دولت قابل قبول نیست.

Print Friendly

سیدحمزه امینی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در مورد میزان تحقق شعار سال ۹۶ که از سوی مقام معظم رهبری بنام “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” نامگذاری شد، از سوی دولت و مجلس گفت: میزان تحقق این شعار به آن میان که انتظار می رفت رضایت بخش نبود هرچند دولت برنامه هائی برای تحقق آن داشت اما نتوانست بخوبی در این راه قدم بردارد.

 

وی اظهار داشت: از جمله اقدامات دولت برای تحقق شعار سال ارائه تسهیلات اشتغال روستائی و عشایری است که متاسفانه نحوه اجرای آن توسط دولت با اهداف مجلس همخوانی ندارد. متاسفانه وام ها طوری توزیع شده اند که ثروتمند غنی تر و فقیر ضیعف تر شده است.

 

امینی افزود: اگر این طرح درست و با اهداف مصوب مجلس پیاده سازی شود می تواند مسیری را برای تحقق اصل اقتصاد مقاومتی که مدنظر رهبر انقلاب نیز می باشد، باز کند.

 

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس در مورد عملکرد مجلس در تحقق شعار سال نیز تصریح کرد: مجلس در تصویب قوانین برای حمایت از قشر ضعیف جامعه عملکرد خوبی داشته و باید دید دولت در اجرای آن تا چه حد می تواند موفق عمل کند.

 

وی در مورد عملکرد دولت در حوزه انتخابی خود نیز بیان کرد: عملکرد دولت در بخش گازرسانی، توسعه روستائی و اجرای طرح های نیمه تمام که بیش از ۵ سال بود راکد مانده بودند رضایت بخش است اما در حوزه اشتغال و تحقق شعار سال، نمره دولت قابل قبول نیست.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده