ساعت: ۱۴:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ شناسه خبر: 69305
امام جمعه موقت هشترود:

امام جمعه موقت هشترود گفت: مردم علاقمند به نظام و رهبری، هرگاه احساس تکلیف کنند با حضور خود در صحنه‌های مختلف همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب یاوه گویی‌های سردمداران آمریکا و دشمنان داخلی و خارجی را می‌دهند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت‌الاسلام والمسلمین علی امیرنژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته هشترود اظهار داشت: قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۵۶ کمر رژیم طاغوت و سفاک پهلوی را شکست و باعث شد شعله‌های انقلاب اسلامی در سایر شهرهای کشور نیز افروخته شود.

خطیب جمعه موقت هشترود در ادامه با اشاره به حضور میلیونی مردم ایران اسلامی در لبیک‌گویی به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر شرکت حداکثری و گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ملت ایران همیشه گوش به فرمان ولایت فقیه هستند و با حضور تماشایی و گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان ایران را مایوس کردند.

وی گفت:دشمنان کشور ما در رأس آنها آمریکا  هیچ‌ وقت در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی دست از شیطنت بر نداشته و بر نخواهد داشت.

امیرنژاد گفت: ملت با حضور در صحنه‌های انقلابی علاوه بر آمریکا دشمنان داخلی و خارجی را ناامید می‌کنند.

امام جمعه موقت هشترود گفت:مردم علاقمند به نظام و رهبری، هرگاه احساس تکلیف کنند با حضور خود در صحنه‌های مختلف همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب یاوه گویی‌های سردمداران آمریکا و دشمنان داخلی و خارجی را می‌دهند.

خطیب موقت جمعه هشترود در ادامه به سالروز شهادت حضرت زهرای مرضیه (س) اشاره کرد و گفت: ایشان شهید راه امامت و ولایت هستند و ما هم از ایشان باید الگو برداریم.

وی از زنان ایران اسلامی خواست از زندگی آن حضرت الگو بگیرند و برای سایر زنان دنیا نیز الگو باشند.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده