ساعت: ۱۲:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ شناسه خبر: 69302
فرماندار هشترود در جلسه شورای اداری:

امین امینیان گفت: تمامی روسای ادارات باید پاسخگو و انتقاد پذیر باشند و سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری درست راهنمایی کنند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه شهرستان هشترود با نرخ بیکاری ۲۴/۳۲ درصد رتبه اول استان را در بیکاری دارد. گفت: همچنین طبق آخرین آمار دریافتی نرخ رشد جمعیت از سال ۹۰ تا ۹۵ منفی ۱/۲۳ درصداست که شهرستان هشترود در رتبه نخست فهرست مهاجر فرست ترین شهرستان های استان آذربایجان شرقی قرار دارد.

 
وی اظهار داشت: توسعه، عمران و پیشرفت این شهرستان در گرو توجه و تدبیر به صورت کاربردی در پتانسیل های بالقوه آن می باشد.

 
امینیان افزود: از جمله این پتانسیل ها حوزه معدن، کشاورزی و گردشگری می باشد و باید برنامه ای در خصوص لزوم توسعه در موارد ذکر شده آماده و اجرایی شود.

 
فرماندار هشترود به وجود و ظرفیت اراضی وسیع زراعی شهرستان شامل منابع آبی فروان و سد سهند و شبکه های پایاب آن اشاره نمود و تصریح کرد: وجود۵۹ معدن کشف شده از  معادن مس , طلا , سنگ و آهن و همچنین وجود آثار تاریخی و زیست محیطی شامل قلعه ضحاک , غارآهکی آغبلاغ و بقعه بایزید بسطامی در هشترود از قابلیت های مهم برای ایجاد اشتغال در این شهرستان می باشد.

 
وی از سرمایه گذاران خواست که بدون هیچ دغدغه فکری در این شهرستان سرمایه گذاری کنند.

 

 

امینیان با تاکید بر استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران هشترودی های سایر شهرها اضافه کرد: تمامی روسای ادارات باید پاسخگو و انتقاد پذیر باشند و سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری درست راهنمایی کنند.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده