ساعت: ۱۲:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ شناسه خبر: 69299
شهردار هشترود خبر داد؛

سلمان محمدی گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی و احتمال سیلاب و آبگرفتگی ‌معابر ، تمهیدات لازم برای مقابله با هر گونه حادثه احتمالی ناشی از بارندگی اندیشیده شده است.

Print Friendly

سلمان محمدی شهردار هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اشاره به بارندگی‌های موجود در شهر و اختصاص امکانات مورد نیاز در جهت مشکلات پیش بینی شده گفت : با پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مبنی بر بارش باران، کلیه اکیپ مجموعه‌ خدمات شهری شهرداری به صورت آماده باش درآمده اند و تمهیدات و اقدامات لازم برای مقابله با معضلات ناشی از بارندگی و جلوگیری از آبگرفتگی معابر اندیشیده شده است.

 

 

وی با بیان اینکه تمام نیروهای واحد خدمات شهری شهرداری به صورت لحظه‌ای در دسترس هستند تا در هر ساعتی از شبانه روز نسبت به رفع آب گرفتگی اقدام نمایند، اظهار داشت: ستاد بحران شهرداری با اعلام آماده باش نیروها و استقرار ماشین آلات و تجهیزات لازم، مقابله با بحران‌های احتمالی را پیش بینی نموده است.

 

 

محمدی با تأکید بر این که مشارکت و همراهی شهروندان، در این زمینه نیز، می‌تواند راهگشا باشد، افزود: در هر برنامه‌ای که با مشارکت جدی شهروندان همراه باشد، میزان موفقیت بسیار بالا خواهدبود؛ به همین دلیل، امیدواریم در این مورد نیز، شهروندان عزیز و فهیم با همکاری خود، ما را در ارائه خدمات به آنان، یاری کنند.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده