ساعت: ۱۳:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ شناسه خبر: 69247
امام جمعه هشترود در راهپیمائی روز 22 بهمن:

حجت الاسلام علی رحیمی گفت: امروز حمایت از تولید داخلی و جلوگیری از قاچاق کالا همان دستور رهبر انقلاب در مورد اقتصاد مقاومتی است و امید است دولت در این زمینه ها توجه بیشتری داشته باشد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود در سخنرانی پایانی مراسم راهپیمائی روز ۲۲ بهمن این شهرستان گفت: حضور گسترده و میلیونی مردم قدر شناس ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری است.

 
وی با اشاره به اینکه شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش اقتدار به مستکبران عالم و امیدبخشی به مستضعفین جهان است افزود : دشمنان از اول انقلاب قصد دلسرد کردن مردم از نظام و انقلاب را داشتند و در این چند ماه اخیر نیز می خواستند نقشه شوم خود را اجرا کنند اما مردم انقلابی ایران امروز با حضور گسترده خود در جشن آغاز چهلمین بهار انقلاب جواب قاطع و دندان شکن به یاوه گویان دادند.

 
رحیمی افزود: وحدت، انسجام و بصیرت ایرانیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن متبلور شد. ملت ایران با حضور گسترده نشان دادند که هنوز بیدار و هوشیارند و به رغم یاوه گویی های استکبار جهانی و دلسرد کردن مردم از نظام و انقلاب و مسئولین مردم با صلابت تر از گذشته در راهپیمایی شرکت و تمام نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

 

امام جمعه هشترود تصریح کرد: مردم حامی انقلاب هستند اما از تبغیض و فساد گلایه دارند و انتظار دارند دولت مفسدان و مدیران متخلف را به مراجع دستگاههای امنیتی معرفی کرده تا مجازات شوند.

 

وی تاکید کرد: امروز حمایت از تولید داخلی و جلوگیری از قاچاق کالا همان دستور رهبر انقلاب در مورد اقتصاد مقاومتی است و امید است دولت در این زمینه ها توجه بیشتری داشته باشد.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده