ساعت: ۱۵:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ شناسه خبر: 69131
خطیب جمعه هشترود:

حجت الاسلام علی رحیمی گفت: هشترود سیاست زده است و دیگر تحرکات سیاسی در آن از سوی مدیران ارشد شهرستان مفهومی ندارد و نیاز است در حوزه اقتصاد آن اقداماتی صورت گیرد.

Print Friendly

به گزرش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود در خطبه های نمازجمعه این شهرستان گفت:انقلاب اسلامی ایران ثمره مجاهدتهای تمام صلحا و شهدا هست که در روز ۲۲ بهمن به ثمر نشست. اگر تفکر واقعی در مورد ۲۲ بهمن داشته باشیم هشدارهای عمیقی دارد که در عظمت کبری الهی قرار گرفته ایم.

 

وی اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق ساده ای نبود و دارای ارزشهای بیشماری است که یکی از مهمترین آنها عدالت اجتماعی است. مردم از بی عدالتی های طاغوت عاصی شده بود و رنج می بردند و به همین دلیل برعلیه تبعیض و بی عدالتی قیام کردند.

 

رحیمی افزود: امروز بعد از ۴۰ سال از انقلاب، ناعدالتی و فساد توسط برخی از دولتمردان بر جامعه تزریق می شود و این امر باعث تاراحتی مردم شده است هرچند مقام معطم رهبری بارها بر مبارزه جدی با فقر، تبعیض و فساد تاکید داشته اند.

 

خطیب جمعه هشترود تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی، امکانات و زیرساخت ها در همه نقاط کشور گسترده شده در صورت وجود کمبود، اشکال در توزیع ثروت است.

 

وی تاکید کرد: بارها به مدیر ارشد سابق شهرستان تذکر دادم که برای سیستم گرمایش و سرمایش ساختمان فرمانداری نیازی نبود نزدیک به ۱۰ میلیارد ریال هزینه شود در حالیکه سدسهند هشترود چندین سال است وضعیتش مشخص نشده است که این عین بی عدالتی است.

 

رحیمی همچنین با تبریک به فرماندار جدید خاطرنشان کرد: هشترود سیاست زده است و دیگر تحرکات سیاسی در آن از سوی مدیران ارشد شهرستان مفهومی ندارد و نیاز است در حوزه اقتصاد آن اقداماتی صورت گیرد.

 

وی از افراد و گروههای سیاسی منطقه نیز خواست بجای بازیهای سیاسی از مسئولان برنامه های اقتصادی بخواهند.

 

امام جمعه هشترود در پایان بیان کرد: مردم هشترود همزمان با سراسر کشور با حضور پرشورشان در راهپیمائی ۲۲ بهمن فریاد عدالتخواهی و استکبارستیزی را در جهان سرخواهند داد.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده