ساعت: ۱۵:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ شناسه خبر: 69063
راوی کتاب "نورالدین پسر ایران" در هشترود:

سید نورالدین عافی گفت: مردم ایران باید از نعمات بیشمار انقلاب بهره مند شوند و تنها راه آن وحدت مسئولین در مسیر خدمت به ملت است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سید نورالدین عافی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و راوی کتاب “نورالدین پسر ایران” ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات والفجر ۸ و تجلیل از خانواده شهدای هشترودی این عملیات در حسینیه ثارالله سپاه هشترود گفت: انسانهای بسیاری در راه وطن جان داده اند تا دیگران در آسایش باشند و باید قدردان خون شهدا باشیم.

 

وی اظهار داشت: مسئولان باید قدردان مردمی باشند که در راه وطن از مال و جان خود گذشته اند و برای خدمتگزاری به آنها از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

 

عافی افزود: پست و مقامی که بدست مسئولان می رسد امانتی در دست آنها است و بدانند که شهدا در روز قیامت از آنها سوال خواهند کرد.

 

این رزمنده دروان دفاع مقدس تصریح کرد: مردم ایران باید از نعمات بیشمار انقلاب بهره مند شوند و تنها راه آن وحدت مسئولین در مسیر خدمت به ملت است.

 

وی تاکید کرد: بازگویی خاطرات دوران دفاع مقدس برای مردم و بخصوص نسل جوان یک ضرورت است و تاثیر کتاب نورالدین پسر ایران در شناخت مردم از رزمندگان و دوران دفاع مقدس می تواند نمونه خوبی باشد.

 

سید نور الدین عافی امنیت را دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی عنوان کرد و آنرا با امنیت آمریکا و کشورهای اروپایی غیر قابل قیاس دانست که هر روز قتل و کشتار رخ می دهد و از برکات انقلاب اسلامی تامین امنیت کشورهای مسلمان به دست رزمندگان مدافع حرم است که صدور انقلاب را برای جهانیان نوید می دهد .

 

وی رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس را جوانانی از جنس همین مردم معرفی کرد که تنها و تنها با اقتدا به امام امت و ولی فقیه زمان راه حق را شناختند و مسیر رستگاری را پیمودند و امروز جوانان برای رسیدن به مقام شهدا و رزمندگان باید پشتیبان ولایت فقیه باشند.

 

 

 

 

سرهنگ احمد تقی پور فرمانده سپاه ناحیه هشترود نیز در این مراسم گفت: مردم ایران به انقلاب می بالند و به امنیت و آرامش خود فاتخار می کنند و تنها برخی ناملایمات از سوی برخی از مسئولان آنها را ناراحت می کند لذا مسئولان باید نسبت به خدمتگزاری به مردم کمر همت ببندند.

 

وی اظهار داشت: ترس استکبار از تشکیل هسته های انقلاب در اروپا و آمریکاست و درصدد مقابله آن هستند.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده