ساعت: ۱۸:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ شناسه خبر: 69029
فرماندار هشترود در روستای ذوالبین:

امین امینیان گفت: نده قول می دهم جلوی رشد منفی جمعیت هشترود را بگیرم اگرچه نیاز داریم تا در روستاها زمینه ایجاد اشتغال را فراهم کنیم و در این راه همت و همراهی و مشارکت روستانشینان نیز لازم است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود بعدازظهر امروز در جشن دهه فجر در روستای ذوالبین گفت: پیوند بین مردم و انقلاب باید تقویت شود و نیاز داریم در این زمینه آگاهی مردم بیشتر شده و امید در آنها تقویت شود.

 

وی اظهار داشت: خدمات زیادی بعد از انقلاب اسلامی در روستاها صورت گرفته اما در مورد اقتصاد روستاها غفلت شده است. امروز درامد روستائیان با هزینه آنها متناسب نیست و باعث مهارجت روستانشینان شده است.

 

امینیان افزود: جمعیت هشترود از چند دهه قبل بدلیل افززایش مهارجرت ها روبه کاهش است و با رشد منفی جمعیت روبرو است و باید این رشد منفی متوقف شود و این از طریق ایجاد اشتغال و توانمدسازی روستائیان در درآمدزائی حاصل می شود.

 

فرماندار هشترود تصریح کرد: بنده قول می دهم جلوی رشد منفی جمعیت هشترود را بگیرم اگرچه نیاز داریم تا در روستاها زمینه ایجاد اشتغال را فراهم کنیم و در این راه همت و همراهی و مشارکت روستانشینان نیز لازم است.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه: