ساعت: ۱۷:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ شناسه خبر: 69027
فرمانده سپاه هشترود در جمع اهالی روستای ذوالبین:

سرهنگ احمد تقی پور گفت: اقتدار ایران اسلامی در همه عرصه ها نمایان است و دشمنان از این پیشرفت ها ناراحت هستند چراکه تمام توطئه های آنها با شکست مواجه شده است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ احمد تقی پور فرمانده سپاه هشترود بعد از ظهر امروز در مراسم جشن انقلاب که در روستای ذوالبین این شهرستان برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در کشور گفت: انقلاب اسلامی عزت مردم را به آنها برگرداند و دوران تحقیر ملت را خاتمه داد.

 

وی اظهار داشت: دشمنان می خواهند دستاوردهای انقلاب اسلامی را کم رنگ جلوه هند اما خدمات دولت ها در سالهای بعد از انقلاب افتخارآمیز است.

 

تقی پور افزود: اقتدار ایران اسلامی در همه عرصه ها نمایان است و دشمنان از این پیشرفت ها ناراحت هستند چراکه تمام توطئه های آنها با شکست مواجه شده است.

 

فرمانده سپاه هشترود تصریح کرد: دشمنان از صدور انقلاب اسلامی به کشورهای دنیا در هراس هستند چراکه دشمنان در حال کشیدن آخرین نفس هایشان هستند و دنیا به آرامش خواهد رسید.

 

وی تاکید کرد: تمام افتتاح های صورت گرفته در دهه فجر از جمله افتتاح کارگاه تولیدی در این روستا با تکیه بر دستور مقام معظم رهبری بر اجرای اقتصاد مقاومتی است و جای تشکر را دارد.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده