ساعت: ۱۱:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ شناسه خبر: 68892
شهردار هشترود خبر داد؛

سلمان محمدی از افتتاح سه پروژه شاخص عمرانی وخدماتی شهرداری هشترود با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در ایام الله دهه فجر خبر داد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سلمان محمدی شهردار هشترود صبح امروز دوشنبه در مراسم افتتاح سه پروژه شاخص که از محل اعتبارات دولتی و داخلی  با هزینه ای به مبلغ ۳۰میلیارد ریال به بهرداری رسید در گزارش  فنی ومالی خود که مسولین ارشد شهرستان حضور داشتند اعلام کرد: اعتبار هزینه کرد دربخش روکش آسفالت خیابانهای امام (ره)، شهید بهشتی جنوبی، دانشگاه، بلوار طالقانی و آسفالت ریزی محلات سطح شهر مبلغی بالغ بر ۲۱۵۰۰میلیون ریال بوده که ازاین مبلغ ۱۸۵۰۰میلیون ریال و در ۱۲۰۰۰تن و به طول ۴.۵ کیلومتر به روکش آسفالت  مسیر های اصلی سطح شهر اختصاص یافته است.

وی درادامه گفت: از کل اعتبار  هزینه شده ۴۰۰ میلیون تومان توسط نماینده شهرستان در مجلس شورا ی اسلامی جذب شده و مبلغ ۲۳۵۰میلیون ریال  به صورت سهمیه قیررایگان برای آسفالت خیابان شهید بهشتی جنوبی و۲۰۰۰میلیون ریال از اعتبارات تملک دارایی بند واو تبصره ۶ برای خیابان طالقانی  پرداخت شده که در کل ۱۰میلیار ریال نیز شهرداری از محل اعتبارات داخلی برای این امر اعتبار هزینه کرده است.

وی در ادامه مراسم افتتاح افزود: کف پوش گذاری معابر اصلی  با سنگ مرغوب اسپراخون  به متراژ کلی ۴۲۰۰متر مربع واز مسیر چهارراه امام (ره) تا بلوار سپا ه وبالعکس تا پل آغبلاغ، قسمتی از ضلع جنوبی خیابان رجائی، ضلع غربی خیابان شهید بهشتی جنوبی  با اعتبار ی به مبلغ ۳۰۰۰میلیون ریال صورت گرفته که از این مبلغ ۳۰۰میلیون ریال از محل خودیاری اهالی تامین گردیده و۸۵۰میلیون ریال الباقی اعتبار از محل بند واو بوده که تابه امروز نیز این مبلغ تخصیص نیافته است. ومبلغ ۱۸۰۰میلیون ریال نیز  از اعتبارات داخلی تامین شده است .

محمدی در خصوص پروسه ساماندهی محل دفن زباله شهری نیز گفت :برای ساماندهی فاز اول این پروسه ۳۰۰۰میلیون ریال از محل بند واو تبصره ۶و۱۰۰۰میلیون ریال از اعتبارات بخشدار ی مرکزی تامین هزینه شده که برای تکمیل این فاز با برآوردهای صورت گرفته  به اعتبار ی به مبلغ ۳۰۰۰میلیون ریال جهت خرید وتجهیز  دستگاه تفکیک زباله وتامین برق وایجاد سوله مور دنیاز است.

شهردار هشترود اعلام کرد: با تکمیل فاز اول این پروسه موضوع دفع وتفکیک زباله شهری تا ۱۰سال آینده تامین خواهد شد .

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده