ساعت: ۱۴:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ شناسه خبر: 68063
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان در گفتگوی اختصاصی با پیک هشترود:

شهرام نریمانی گفت: متاسفانه بخش قابل توجهی از منابع مالی صندوق بیمه محصولات کشاورزی یعنی چیزی نزدیک به ۷۰ درصد باید از طریق دولت تامین شود که امسال و تا این لحظه ریالی پرداخت نشده و این در صورتی است که مجلس ردیف بودجه اختصاصی برای این صندوق تعریف کرده است.

Print Friendly

شهرام نریمانی مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پیک هشترود در مورد آخرین وضعی پرداخت خسارتهای بیمه محصولات کشاورزی گفت: پرداخت خسارتهای بیمه کشاورزی از ۲ طریق حق بیمه پرداختی از سوی کشاورزان و کمک دولتی پرداخت می شود.

 

وی اظهار داشت: متاسفانه بخش قابل توجهی از منابع مالی صندوق بیمه محصولات کشاورزی یعنی چیزی نزدیک به ۷۰ درصد باید از طریق دولت تامین شود که امسال و تا این لحظه ریالی پرداخت نشده و این در صورتی است که مجلس ردیف بودجه اختصاصی برای این صندوق تعریف کرده است.

 

نریمانی افزود: بخشی از خسارتهای سال زراعی ۹۵ و کل خسارتهای سال زراعی ۹۶ هنوز به کشاورزان در بخش باغی، زراعی و دامی پرداخت نشده که در کل ۱۳۵ میلیارد تومان باید از بابت خسارت این ۲ سال به کشاورزان پرداخت کنیم.

 

مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی تصریح کرد: سال ۹۵ حدود ۱۲۰ هزار هکتار از زمین های کشاورزی بیمه شده بودند که امسال این رقم به ۲۲۰ هزار هکتار رسیده است.

 

وی تاکید کرد: اگرچه نمی توانیم باز زمان مشخصی برای پرداخت خسارتهای بیمه کشاورزان تعیین کنیم اما در صورت عنایت دولت و پرداخت بودجه مصوب مجلس تا پایان سال کل خسارتهای کشاورزان را پرداخت کنیم.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده