ساعت: ۱۳:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ شناسه خبر: 68061
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود:

تیمور امیرانلوی با اشاره به بسته شدن راه دسترسی ۶۰ روستا در محور آتش بیگ، اظهار کرد: با وجود تداوم بارش برف و کولاک در منطقه، سایر راه های مواصلاتی باز بوده و تردد در محورهای شهرستان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

Print Friendly

تیمور امیرانلوی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار پیک هشترود، با اشاره به بسته شدن راه دسترسی ۶۰ روستا در محور آتش بیگ، اظهار کرد: با وجود تداوم بارش برف و کولاک در منطقه، سایر راه های مواصلاتی باز بوده و تردد در محورهای شهرستان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

 
وی افزود: ۳۰ راهدار در قالب ۱۲ تیم مشغول نمک پاشی و امدادرسانی در محورهای اصلی و فرعی هستند و در سایه تلاش راهداران محورهای هشترود به مراغه، میانه و تبریز بازبوده و هیچ گونه مشکل در تردد وجود ندارد.

 
امیرانلوی با اشاره به آمادگی کامل اداره حمل و نقل جاده ای هشترود افزود: ذخیره نمک و تعمیر و تجهیز ماشین ‌آلات راهداری زمستانی و هماهنگی و تعامل با دستگاه‌ های مختلف از جمله پلیس راه، هلال احمر و اورژانس صورت گرفته است.

 
وی از مسافران خواست تا قبل از شروع سفر از ایمنی خودروی خود اطمینان حاصل کرده و زنجیر چرخ، لباس گرم، خوراک و سوخت کافی در خودرو به همراه داشته باشند واز طریق تلفن گویای ۱۴۱ و یا شماره تلفن های اداره راه و شهرسازی هشترود ( ۵۲۶۲۲۱۲۹ ۰۴۱ – ۰۴۱۵۲۶۲۶۰۵۵ -۵۲۶۲۲۲۸۸ ۰۴۱) از وضعیت راها اطلاع کسب کنند.

 
از ۷۱۰ کیلومتر راه روستایی شهرستان هشترود، ۳۱۰ کیلومتر آن آسفالت، ۱۶۵ کیلومتر شوسه و ۲۳۵ کیلومتر خاکی بوده و ۱۸۰ روستا در این شهرستان دارای سکنه است.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده