ساعت: ۱۲:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ شناسه خبر: 68027
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

سیدحمزه امینی گفت: بنده در این جلسه اشاره کردم که در دیدار قبلی به همراه اعضای فراکسیون مستقلین ولائی با دکتر جهانگیری، نسبت به تکمیل پایاب سدسهند از معاون اول رئیس جمهور درخواست کرده بودم و گلایه کردم که بعد از گذشت یکسال از وعده شان هنوز عملی نشده که وی این گلایه را یادداشت کرده و قول پیگیری را دادند.

Print Friendly

سیدحمزه امینی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در مورد بودجه پیشنهادی دولت برای سال آینده گفت: بودجه پیشنهادی دولت نیاز به تغییراتی جزئی داشت که با بررسی های کمیسیون تلفیق این موارد جزئی هم حل شده و بنده نیز با تغییرات ارائه شده از سوی این کمیسیون موافق هستم و حمایت هم خواهیم کرد.

 

وی در پاسخ به این سوال که این بودجه تا چه حدی با اهداف و نیازهای حوزه اجتماعی سازگار است نیز اظهار داشت: البته ما قبلا چندین جلسه در این مورد برگزار کردیم و خواسته های کمیسیون اجتماعی را در جهت حمایت بیشتر از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را در بودجه سال آینده خواسته بودیم که چنین حمایتی نیز در بودجه سال آینده دیده شده است.

 

امینی در مورد اینکه بودجه چه زمانی در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد نیز افزود: بنظر بنده تا یک هفته آتی بودجه در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد.

 

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس در مورد نتایج جلسه مشترک مجمع نمایندگان استان با معاون اول رئیس جمهور نیز تصریح کرد: در این جلسه یک سری از مسائل مهم و درخواستهای استانی مطرح شد و هرکدام از نمایندگان نیز به مشکلات حوزه نمایندگی خود نیز اشاره کردند.

 

وی ادامه داد: بنده نیز بحث استمهال وام های کشاورزی و بحث پایاب سد سهند را مطرح کردم. بنده در این جلسه اشاره کردم که در دیدار قبلی به همراه اعضای فراکسیون مستقلین ولائی با دکتر جهانگیری، نسبت به تکمیل پایاب سدسهند از معاون اول رئیس جمهور درخواست کرده بودم و گلایه کردم که بعد از گذشت یکسال از وعده شان هنوز عملی نشده که وی این گلایه را یادداشت کرده و قول پیگیری را دادند.

 

امینی اضافه کرد: در این دیدار بنده از حضور استاندار در منطقه و دستور رسیدگی وی در مورد سدسهند نیز تشکر کردم.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده