ساعت: ۱۵:۰۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ شناسه خبر: 68025
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام علی رحیمی گفت: اسلام این آزادی را داده است که اگر مسئولی ناکارآمد باشد مردم حق اعتراض داشته باشند اما باید در چارچوب قانون اساسی باشد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته هشترود افزود : عزت و کرامتی که امام و مقام معظم رهبری به ملت در تمام مواقع می دهند در هیچ جای دنیا و بشریت همتای خود را ندارد.
خطیب جمعه هشترود افزود : مسئولین باید گوش به فرمان ولایت باشند و قدر مردم را بدانند و در خدمت مردم حکومت داری و سردمداری کنند.
وی گفت : مردم انقلاب اسلامی را تشکیل دادند و در تمامی صحنه ها حضور گسترده داشته اند تا جایی که جنگ را هدایت و در مقابل تحریم ها و توطئه های داخلی و خارجی ایستادند و نقش بی بدیل ایفا نمودند و به حکومت مفهون و معنی دادند باید قدر این ملت را دانست و به در خواست های به جا و بحق آنها پاسخ داد .
وی گفت : اسلام این آزادی را داده است که اگر مسئولی ناکارآمد باشد مردم حق اعتراض داشته باشند اما باید در چارچوب قانون اساسی باشد.
وی به حوادث و اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت : متاسفانه برخی ها همسو با دشمن و استکبار شدند و از چارچوب اساسی و قاون عدول کردند و به جای درخواست های خود به در خواست های دشمنان جواب مثبت دادند و هرج و مرج در کشور به راه انداختند که قابل قبول نیست.
رحیمی افزود : اگر تعرض به اندیشه دینی و ریشه اسلام باشد پذیرفته نیست .
امام جمعه هشترود افزود: کسانی که هنجار های پذیرفته شده بین المللی را زیر پا گذاشتند و دخالت بیجا در امور کشور انجام دادند ازلحاظ تمام قواعد بین المللی محکوم است..
وی ازمسئولین کشور در خواست نمود با برخی کشورها که از تمام ظرفیت خود بر علیه ما در مجامع بین المللی استقاده کردند برخورد نمایند.ِ

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده