ساعت: ۲۳:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ شناسه خبر: 67944
فرماندار هشترود در گفتگو با خبرنگاران:

حسن مستفید گفت: مدیران دستگاههای اجرایی باید جوابگوی مشکلات مردم باشند زیرا این مردم همیشه در صحنه های مختلف همراه و همدل مسئولان بوده و هستند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگاران پیک هشترود، حسن مستفید فرماندار هشترود روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: دشمن در صدد بزرگنمایی مشکلات و خدشه دار کردن وحدت بین دولت و مردم است از این رو باید با حفظ وحدت، نقشه های دشمنان را از بین ببریم.
وی افزود: دشمنان با برنامه ریزی در صدد از بین بردن شیرینی پیروزی لشکر اسلام بر داعش هستند که در سایه وحدت و هماهنگی بین دولت و ملت و دیگر نهادها حاصل شد.

فرماندار هشترود با بیان اینکه مشکلات کشور با همکاری قوای سه گانه و مردم و مسئولان قابل حل است گفت: همه باید در حل مشکلات کشور، در کنار دولت باشیم.

مستفید گفت: مدیران دستگاههای اجرایی باید جوابگوی مشکلات مردم باشند زیرا این مردم همیشه در صحنه های مختلف همراه و همدل مسئولان بوده و هستند.
وی افزود: بدون کمک و یاری و تعامل نمی توان به هدف خود رسید و باید در حل امور یاور یکدیگر باشیم.
وی با اشاره به اینکه بیکاری در همه جا مشهود است خاطر نشان کرد : دولت تمام تلاش خود را برای رفع این معضل بکار گرفته است.
وی گفت: دشمنان با ترفندهای مختلف در حال برنامه ریزی برای دلسرد کردن مردم از انقلاب و مسئولان هستند از این رو باید با هوشیاری جلوی یاوه گویی های آنها بایستیم.
وی با تقدیر از هوشیاری و آگاهی مردم هشترود افزود: مردم فهیم و انقلابی هشترود در حوادث اخیر ولایتمداری و انقلابی بودن خود را نشان دادند و به دشمنان فهماندند که همیشه پشت ولایت هستند.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده