ساعت: ۱۶:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ شناسه خبر: 67560
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای چاراویماق خبر داد؛

علی ابوالحسنی گفت: با اشاره مسدود شدن راه ۷۰ روستای این شهرستان در پی بارش های شب گذشته، گفت: گروه های راهداری راه ۴۰ روستا را بازگشایی کردند و تلاش برای بازگشایی ۳۰ روستای محصور شده در برف همچنان ادامه دارد.

Print Friendly

علی ابوالحسنی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای چاراویماق در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود افزود : بارش برف از دیروز راه مواصلاتی این روستاها را مسدود کرد و گروه های راهداری در تلاش برای بازگشایی این مسیرها هستند.

وی اظهار کرد: هم اکنون راه های اصلی این شهرستان باز بوده و تردد در محورهای قره آغاج به هشترود و مراغه با تلاش گروه های راهداری در جریان است.

ابوالحسنی ادامه داد: هم اکنون مسیر۱۰ روستا از بخش مرکزی و۲۰ روستای بخش شادیان این شهرستان مسدود یوده و برای بازگشایی محورهای این روستا ۴ گروه در حال برف روبی هستند.

وی به اتمام شن ریزی و تسطیح راه های روستای این شهرستان نیز اشاره کرد و افزود : در چند روز گذشته راه روستاهای دهنو و قسمت هایی از راه روستاهای قزل قیه و یاللی قورد و قزل آباد شن ریزی و تسطیح شده و خط کشی محور قره آغاج به سه راهی قویون قشلاقی با همکاری گروهای راهداری اداره کل نیز به اتمام رسید.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده