ساعت: ۱۸:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ شناسه خبر: 67474
بخشدار بخش مرکزی هشترود:

غلامعلی محمدزاده گفت: روز جهانی معلولین فرصتی است تا این قشر که بسیاری از آنها بر خلاف تصور عامه مردم، افرادی توانمند، با اراده و با استعداد هستند را به جامعه معرفی کنیم و تفکر عمومی را نسبت به این قشر تغییر دهیم.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، غلامعلی محمدزاده بخشدار بخش مرکزی هشترود در مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان که عصر امروز در سالن ارشاد و به همت بهزیستی این شهرستان برگزار شد، گفت: روز جهانی معلولین فرصتی است تا این قشر که بسیاری از آنها بر خلاف تصور عامه مردم، افرادی توانمند، با اراده و با استعداد هستند را به جامعه معرفی کنیم و تفکر عمومی را نسبت به این قشر تغییر دهیم.

 

وی افزود: نباید وظایف انسانی خود را در قبال این قشر جامعه فراموش کنیم و این وظیفه ما است که تمام توان خود را برای آموزش معلولین به کار بگیریم و با برنامه‌ریزی های صحیح، زمینه توانمندسازی آن ها را فراهم کنیم.

 

محمدزاده تاکید کرد: همیشه تاکیدمان بر آن است که مسئولان باید هر آنچه که از دستشان برمی‌آید برای جامعه معلولان انجام دهند.

 

بخشدار بخش مرکزی هشترود تصریح کرد: ما با حمایتهای مادی و معنوی زمینه شکوفایی استعدادهای معلولان را فراهم کنیم تا مستقل شوند .معلولان همانند دیگر افراد جامعه هستند که توانایی های دیگر افراد جامعه را دارند اما ممکن است معلولیت جسمی مقداری زمان انجام فعالیت را از آنها بگیرد. اما هرگز نمیتواند مانع انجام آن شود.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده