ساعت: ۱۱:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ شناسه خبر: 66846
فرماندار هشترود خواستار شد؛

فرماندار شهرستان هشترود با توجه به خسارت گسترده کشاورزان منطقه هشترود خواستار تمدید، افزایش وام و استمهال وام های بخش کشاورزی را شد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حسن مستفید فرماندار هشترود صبح امروز امروز در جلسه کشاورزان و نمایندگان کشاورزان منطقه هشترود، از کسب رتبه اول هشترود در استان در ارائه تعطیلات مکانیزاسیون بخش کشاورزی خبر داد و  اظهار داشت: در سال گذشته مکانیزاسیون هشترود ۱٫۶۷ اسب بخار بود که این رقم به ۱٫۷۶ اسب بخار رسیده است.

وی از کشاورزان خواست به موقع باید محصولات خود را بیمه کنند در مواقع بروز حوادث دچار خسارت و زیان نشوند.

فرماندار هشترود با توجه به خسارت گسترده کشاورزان منطقه هشترود خواستار تمدید، افزایش وام و استمهال وام های بخش کشاورزی را شد.

ایوب ایرانی‌فام معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی نیز  با تاکید بر نقش کشاورزی حفاظتی در توسعه پایدار بخش کشاورزی گفت: اگر ما به دنبال یک روش برای توسعه پایدار در بخش کشاورزی باشیم، به یقین طرح کشاورزی حفاظتی می‌تواند بهترین و مناسب‌ترین روش در این زمینه باشد.

وی گفت: مدیریت بقایای گیاهی، خاک ورزی حفاظتی و اعمال تناوب های زراعی مناسب در مزرعه سه اصل اساسی در کشاورزی حفاظتی به شمار می روند که باید از طرف کشاورزان رعایت شوند.

در این آئین ازخدمات اسماعیل کریمی اصل تجلیل و با حکم مهری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مجید احمدی به عنوان مدیر جهاد کشاورزی هشترود معرفی شد.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده