ساعت: ۱۲:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ شناسه خبر: 66301
جانشین فرمانده سپاه ناحیه هشترود در دیدار با خانواده شهید داداشی:

سرهنگ شاهمحمدپور گفت: خدمت به خانواده شهدا تلاش در راستای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت است و در این راه نباید از هیچ خدمتی فروگذار بود چراکه این خدمات قطره ای ناچیز در مقابل دریای بیکران ایثار و فداکاری شهدای عزیز می باشد .

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ امیر شاهمحمدپور جانشین فرمانده سپاه ناحیه هشترود ظهر امروز در دیدار با خانواده شهید ارس داداشی که به همراه اعضای شورای شهر و شهردار هشترود صورت گرفت، شهدا و ایثارگران را بزرگ‌ترین سرمایه‌های نظام دانست و افزود: خانواده‌های معظم شهدا میراث گرانبهای انقلاب اسلامی بوده و دیدار با آنها، سبب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.

وی اظهار داشت: مردم هشترود قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

شاهمحمدپور افزود:‌ خانواده‌های شهدا با تقدیم عزیزان خویش در راه احیای اسلام و قرآن عزت آفریدند و امروز ایشان وارثان خون‌های پاک شهدا و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

وی تاکید کرد: خدمت به این عزیزان تلاش در راستای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت است و  در این راه نباید از هیچ خدمتی فروگذار بود چراکه این خدمات قطره ای ناچیز در مقابل دریای بیکران ایثار و فداکاری شهدای عزیز می باشد .

محمدرضا شقاقی پور رئیس شورای شهر هشترود نیز در این دیدار گفت: خانواده‌های شهدا در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.

خانم موسوی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر هشترود نیز گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

خانم هاشمزاده مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هشترود نیز در این دیداراز روحیه والای شهدا در دوران سخت شهادت تجلیل کرد و افزود: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده