ساعت: ۲۲:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ شناسه خبر: 66269
رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

حجت حسین پور گفت: در تلاش هستیم با همکاری شورای شهر و شهرداری یک دستگاه مینی بوس برای تسهیل در ایاب و ذهاب ورزشکاران جهت حضور در مسابقات خریداری کنیم تا در هزینه های شرکت در مسابقات کم کنیم.

Print Friendly

حجت حسین پور رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود، با اشاره به آغاز هفته تربیت بدنی از ۲۶ مهر گفت: شعار این هفته ورزش، سلامتی، پویائی و معنویت است و برای گرامیداشت این هفته بیش از ۲۰ عنوان برنامه پیش بینی شده است.

 

وی اظهار داشت: برای اولین بار در شهرستان هشترود روز چهارشنبه ۲۶ مهر زنگ ورزش در مدارس منطقه نواخته خواهد شد و روز جمعه نیز همایش پیاده روی خانوادگی با اهدای جوایز ارزنده برگزار خواهد شد.

 

حسین پور افزود: روز پنج شنبه نیز کلیه امکن ورزشی بصورت رایگان در اختیار ورزشکاران قرار خواهد گرفت و ورزشکاران و تیم ها می توانند با مسئولین سالن ها هماهنگی کنند.

 

وی ادامه داد: غبارروبی مزار شهدا، برگزاری همایش دوچرخه سواری برای اولین بار در شهرستان، دیدار جامعه ورزشی با امام جمعه و فرماندار، برنامه ورزش صبحگاهی برای کارکنان دولت، برپائی ایستگاه سلامت با همکاری شبکه بهداشت از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این هفته است.

 

 

حسین پور اضافه کرد: برگزاری مسابقه دوستانه بسکتبال بانوان، مسابقات والیبال روستائی، جشنواره ورزش همگانی بانوان، همایش پیاده روی در بخش نظرکهریزی و برگزاری کلاسهای آموزشی دانش افزاری مربیان و ورزشکاران نیز در این هفته می باشد.

 

وی تصریح کرد: با تلاش همکاران و نماینده محترم در مجلس و فرماندار هشترود و همچنین عنایات مدیرکل، در اولین اقدام بعد از حضور بنده در این اداره، کلیه بدهی های این اداره به شهرداری بعد از انقلاب، به مبلغ نزدیک به ۱۸ میلیارد ریال پرداخت شد.

 

حسین پور خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم با همکاری شورای شهر و شهرداری یک دستگاه مینی بوس برای تسهیل در ایاب و ذهاب ورزشکاران جهت حضور در مسابقات خریداری کنیم تا در هزینه های شرکت در مسابقات کم کنیم.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده