ساعت: ۱۰:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ شناسه خبر: 66197
بخشدار بخش مرکزی شهرستان هشترود:

غلامعلی محمدزاده گفت: تقویت و حمایت از مهد کودک های روستایی لازم وضروری است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، غلامعلی محمدزاده بخشدار بخش مرکزی هشترود صبح امروز در مراسم افتتاح طرح توزیع غذای گرم مهد کودکهای روستائی که به صورت نمادین در موسسه شهید رهبری روستای اکیز گنبدی این شهرستان برگزارشد بابیان این مطلب گفت: کودکان روستائی نیزمانند کودکان شهری نیاز به توجه و  تعلیم وتربیت داشته واین امر بهتر است درکنار تربیت خانواده ها  در مهدکودکها نیز باابعاد گسترده  صورت گیرد که برای تحقق چنین حرکتی لازم است مهدکودکهای روستایی ایجاد ودرراستای  تقویت وحمایت از آن گامهای کوثر برداشته شود.

وی افزود : امروزه بایستی درجهت بالابردن سطح آگاهی و علم ودانش روستائیان اقدامات خود را بیشتر کنیم و این کار باید از مهدکودکهای روستائی آغاز شود تا نتیجه مطلوتی حاصل شود.

محمدزاده با اشاره به اقدام خوب وشایسته اداره بهزیستی در انجام فعالیت های روستائی به ویژه تحویل غذای گرم به کودکان مهد کودکها گفت: به حمداله تلاش بهزیستی در روستاها چه در خصوص خدمات رسانی به  کودکان و چه در رابطه با مددجویان تحت پوشش خود قابل قبول و ستودنی بوده و لازم است دراین راستا همکاریهای لازم صورت گیرد.

در ادامه مراسم حمید رضا معصومی رئیس اداره بهزیستی هشترود نیز با اشاره به خدمات گوناگون و گسترده این اداره گفت: این اداره خدمات زیادی درزمینه های مختلف درسطح شهر وروستاها انجام داده ودراین راه افتخار می کند.

وی افزود: اداره بهزیستی دراستای اهداف والای خود خدماتی قابل توجه دررابطه با مددجویان تحت پوشش روستایی وشهری انجام داده و خواهد داد.

معصومی درادامه اظهارداشت: تعداد۲۶۰کودک در ۲مهدکودک شهری و ۷مهدکودک روستایی  درحال تعلیم و تربیت هستند ودراین راستا خدمات گوناگون از جمله ارائه غذای رایگان به صورت روزانه انجام می شود.

لازم به ذکراست تاکنون در روستاهای اکیزگنبدی، لامشان، باباکندی رود، چرتقلو، آلاقیه، نظرکهریزی مهدکودک تحت پوشش بهزیستی بامجوز لازم فعالیت دارند.

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده