ساعت: ۰۹:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ شناسه خبر: 66177

طراحی سایت یکی از کلیدی ترین موضوعاتی است که بسیاری از کاربران در دنیای اینترنت به دنبال آن هستند. با داشتن یک وب سایت شما می توانید خدمات و محصولاتتان را در دنیای اینترنت به کاربران اینترنتی معرفی نمایید. اما نکات بسیار کلیدی در طراحی سایت چیست؟ برای طراحی سایت باید چه نکاتی را رعایت […]

Print Friendly

طراحی سایت یکی از کلیدی ترین موضوعاتی است که بسیاری از کاربران در دنیای اینترنت به دنبال آن هستند. با داشتن یک وب سایت شما می توانید خدمات و محصولاتتان را در دنیای اینترنت به کاربران اینترنتی معرفی نمایید. اما نکات بسیار کلیدی در طراحی سایت چیست؟ برای طراحی سایت باید چه نکاتی را رعایت کنیم.

نکات مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و دنبال راه اندازی کسب و کار خود در دنیای اینترنت هستید . برای آغاز این راه باید یک شرکت طراحی سایت برای خدمات خود انتخاب نمایید. از این رو انتخاب یک شرکت مناسب برای طراحی سایت اولین گام ما برای راه اندازی کسب و کارمان در دنیای اینترنت است.

در تهران بیش از ۵۰۰ شرکت طراحی سایت فعالیت میکنند انتخاب از بین این شرکت های کاری بس دشوار برای کاربران است. اما اگر میخواهید یک شرکت حرفه ای در حوزه طراحی سایت انتخاب نمایید می توانید به نکات زیر توجه کنید.

در انتخاب شرکت طراحی سایت باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟ ۱- در ابتدا نمونه کار های شرکت طراحی سایت را بررسی کنید. ۲- از مشتریان آن شرکت پشتیبانی شرکت طراحی سایت را جویا شوید. ۳- تکنولوژی های بروز را برای طراحی سایتتان از شرکت ها جویا شوید.

تفاوت هاست و سرور

سرور در اصل یک کامپیوتر بسیار قوی است که همیشه روشن است و به اینترنت وصل می باشد. سرور کاربرد های زیادی دارد که یکی از کاربردهای رایج آن استفاده بعنوان هاستینگ و میزبانی سایت می باشد. از انواع هاست ها می توان به هاست لینوکس اشاره کرد . خرید هاست لینوکس برای راه اندازی کسب و کارتان در دنیای اینترنت گزینه ای کلیدی است. بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا برای پشتیبانی این موضوع از هاست لینوکس استفاده می نمایند.

هر سایت برای آنکه نمایش داشته باشد نیاز به هاست دارد. هاست در واقع همان فضایی هست که کلیه اطلاعات سایت مانند مطالب، عکس ها، فیلم ها و بانک اطلاعاتی در آن قرار دارد.

پس با این تفاسیر همه سایتها به هاست نیاز دارند و لازمه داشتن هاست هم داشتن یک سرور می باشد.

انتخاب شرکت هاست معتبر

اما موضوع بسیار کلیدی انتخاب یک هاستینگ معتبر برای خرید هاست ایران و هاست های مختلف است. یکی از شرکت های مطرح در حوزه هاست و دامنه هاست کد است. هاست کد در کنار کارشناسان خبره و فعال در حوزه هاست و سرور توانسته بیش از ۱۰۰۰ وب سایت موفق را در سرور های خود پشتیبانی نماید.

آشنایی به دو شرکت مطرح در حوزه طراحی سایت و هاست

اینتن یکی از قدرتمند ترین شرکت های طراحی سایت در ایران به شمار می رود. اینتن با تیمی ۲۵ نفره توانسته خدماتی متفاوت به شرکت های فعال در حوزه اینترنت ارائه نماید. اگر به دنبال انتخاب یک شرکت معتبر برای طراحی سایت هستید می توانید به آدرس اینترنتی www.inten.asia مراجعه نمایید.

اگربه دنبال خرید هاست و سرور قدرتمند هستید ، با تحفیفات انجام شده در بین شرکت های ارائه کننده هاست و دامنه ما به شرکت هاست کد رسیدیم ، اگر می خواهید خدماتی حرفه ای در این حوزه دریافت نمایید به آدرس اینترنت hostcode.ir مراجعه نمایید.

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده