ساعت: ۱۰:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ شناسه خبر: 66083
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با پیک هشترود:

سیدحمزه امینی گفت: سپاه در قلب ملت ایران جای دارد و قلب تپنده سازندگی و ایجاد امنیت در کشور است چون با صداقت و درستی عمل می کنند لذا از اول انقلاب توانسته نقش مهم و تاثیرگذاری را در توسعه کشور داشته باشد.

Print Friendly

سیدحمزه امینی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در واکنش به اظهارات توهین آمیز اخیر رئیس جمهور آمریکا نسبت به ایران گفت: ملت ایران بارها بدعهدی آمریکائی ها را دیده اند و این سخنان و اقدامات اخیر رئیس جمهور آمریکا نیز تاکید کننده این مطلب است که آمریکائی ها قابل اعتماد نیستند.

 

وی اظهار داشت: امروز دیگر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا نه تنها به ملت ایران بلکه به تمام کشورهای دنیا ثابت شده است و حتی مردم آمریکا نیز از انتخاب خود پشیمان شده و اقدامات دولتشان را مذمت می کنند.

 

امینی افزود: ضربه ای که اقدامات ترامپ بر پیکره آمریکا وارد کرده، نتایج آنها در آینده نزدیک دیده خواهد شد.

 

نماینده مردم هشترود و چاراویماق همچنین در مورد تلاش آمریکا برای قرار دادن سپاه در لیست گروههای تروریستی نیز تصریح کرد: حضرت امام (ره) بخوبی در توصیف سپاه فرموده اند که اگر سپاه و بسیج نبود کشور هم نبود و همه ما هم به این فرمایش حضرت امام(ره) ایمان داریم.

 

وی تاکید کرد: سپاه در قلب ملت ایران جای دارد و قلب تپنده سازندگی و ایجاد امنیت در کشور است چون با صداقت و درستی عمل می کنند لذا از اول انقلاب توانسته نقش مهم و تاثیرگذاری را در توسعه کشور داشته باشد.

 

امینی خاطرنشان کرد: باید این اقدام آمریکا را هم نوعی هیاهو برای سرپوش گذاشتن به اقدامات تروریستی خودشان خواند.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده