ساعت: ۰۹:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ شناسه خبر: 65435
نمایندگی شرکت اینترنت آسیاتک در هشترود:

محمد غلامی گفت: کامپیوتر سام ساترال با تایید شرکت آسیاتک برای اینکه مشترکین با کیفیت بهترین از اینترنت استفاده نمایند طرح رایگان بازدید از سیم کشی داخل منازل را ارائه کرده و هم اکنون نیز در حال اجرا می باشد.

Print Friendly

محمد غلامی نمایندگی شرکت اینترنت آسیاتک در هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود، با اشاره به اینکه ۱۲۰۰ مشترک در داخل شهر هشترود از اینترنت آسیاتک استفاده می کنند، گفت: به دلیل استقبال زیاد برای ثبت نام از طرحهای جدیدآسیاتک  در سال ۹۴-۹۵ ۳۰۰ پورت جدید در شهر هشترود به مجمموع پورت های آسیاتک در هشترود اضافه شد.

 

 

وی همچنین با اشاره به اینکه برخی مواقع به دلیل  تقاضای زیاد  برای ثبت نام  با کمبود پورت  مواجه می شویم، اظهار داشت: خوشیختانه بیشتر مشترکین آسیاتک از  سرعت و  پشتیبانی این شرکت راضی هستند و شماره ۱۵۴۴ نیز برای پشتیبانی  و حل مشکل مشترکین بصورت ۲۴ ساعته پاسخگو می باشد.

 

 

غلامی افزود: بنده  بیش از ۵ سال است که علاوه بر عاملیت فروش مسئول  پشتیبان اسیاتک در هشترود نیز هستم ودر این مدت بر حسب موارد مختلفی که پیش آمده بیشترین مشکل خطوط اینترنت اعم از کندی سرعت و قطع و وصل را در کلیه شرکت ها،  نامناسب بودن سیم کشی داخل منازل می دانم.

 

 

این کارشناس کامپیوتر تصریح کرد: این مطلب رو نه به عنوان عاملیت فروش بلکه به عنوان یک کارشناس پشتیبانی و برای اطلاع رسانی عرض میکنم که این تصور اشتباه در بین مشترکین اینترنت در کلیه شرکت ها اعم از اسیاتک و مخابرات و غیره… وجود دارد که وقتی  سرعت اینترنتشان پایین است و یا قطع و وصل دارند فقط شرکت ارائه دهنده سرویس مقصر میباشد . در حالی که طبق امار اکثرا مشکل از سیم کشی نامناسب داخل منازل می باشد.

 

 

وی ادامه داد: در سال گذشته، ۶۸ مورد خرابی برای اینترنت اسیاتک در هشترود از طرف مشترکین اعلام شده است  که بعد از بررسی و حل مشکل ۵۷ درصد از سیم کشی داخل منازل، ۲۸ درصد از مشکل فنی و ۱۵ درصد مشکل مسیر داشتند.

 

 

غلامی با اشاره به اینکه اینترنت بی سیم اشتراکی از برنامه های آتی اسیاتک در هشترود است، اضافه کرد: در این فناوری بدون نیاز به تلفن و فقط با نصب تجهیزات رادیویی میتوانند از پهنای باند فرکانسی بر بستر وایرلس استفاده نمایند و از طرف دیگر با حذف تلفن و در نتیجه خطوط سیسمی و سیم کشی ،سرعت در این نوع اینترنت بسیار بالا خواهد بود

 

 

وی بیان کرد: این روش  در شهر های بزرگ استان از جمله تبریز در حال استفاده میباشد و در اینده نزدیک در شهرستان هشترود نیز به   مرحله بهره برداری خواهد رسید

 

 

غلامی در مورد طرح جدید کامپیوتر سام ساترال برای حل مشکل قطع وصل و کندی سرعت در هشترود نیز بیان کرد: با توجه به این که بیشتر مشترکین از وضعیت سیم کشی نلفن  داخل منزل خود و ارتباط ان  با کیفیت اینترنت اطلاع کافی ندارند. کامپیوتر سام ساترال با تایید شرکت محترم اسیاتک برای  اینکه مشترکین با کیفیت بهترین از اینترنت استفاده نمایند طرح رایگان بازدید از سیم کشی داخل منازل را ارائه و در حال اجرا می باشد.

 

 

وی خاطرنشان کرد: به همین منظور از تمام مشترکین اسیاتک که مشکل کندی سرعت و یا فطع و وصل دارند  تقاضا دارم  با شماره۵۲۶۲۹۰۱۴-۰۴۱ تماس حاصل نماییند تا کارشناسان ما به محل مشترک مراجعه نمایند  و مشکل رو حل نمایند تا تمام مشترکین اسیاتک از اینترنت با کیفیت استفاده نمایید ضمنا این طرح کاملا رایگان میباشد.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده