ساعت: ۱۸:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ شناسه خبر: 65407
فرمانده انتظامی هشترود:

سرهنگ محمدتقی سلطانی گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته امسال ساعت پایان عزاداری های خیابانی ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شب خواهد بود و لازم است هیات ها راس این ساعت برنامه های خیابانی خود را تعطیل کنند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ محمدتقی سلطانی فرمانده انتظامی هشترود در کارگاه آموزشی مسئولین هیات های مذهبی با تسلیت فرارسیدن ماه محرم گفت: امروز تبلیغات منفی گسترده ای علیه شیعیان در دنیا مخصوصا در فضای مجازی راه اندازی شده است.

 

وی اظهار داشت: سوء استفاده دشمنان شیعه از بحث قمه زنی باعث شیعه هراسی در دنیا شده است و باید در این زمینه دقت کنیم.

 

سلطانی افزود: اگر عزاداری های ما به لحاظ صدا، ایجاد ترافیک در خیابان و بی وقت بودن باعث آزار و اذیت مردم شود مورد رضایت الهی هم نخواهد بود.

 

فرمانده انتظامی هشترود تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته امسال ساعت پایان عزاداری های خیابانی ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شب خواهد بود و لازم است هیات ها راس این ساعت برنامه های خیابانی خود را تعطیل کنند.

 

وی تاکید کرد: افتخار نیروی انتظامی این است که خادم خادمین اباعبدالله الحسین(ع) است و سعی خواهیم کرد مراسمات عزاداری به بهترین نحو و در امنیت کامل برگزار شود اما هیات ها هم نظم در مراسمات را فراموش نکنند.

 

سلطانی خاطرنشان کرد: اگر اتحاد در عزاداریها مخصوصا عزاداری های خیابانی باشد می تواند موجب بهره معنوی بهتر مردم از آن باشد.

 

گزارش از مهدی اسمعیل نژاد

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده