ساعت: ۱۰:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ شناسه خبر: 65252
معاون فرماندار هشترود در جلسه کتابخانه های عمومی:

ناصر نادری گفت: اگر بدنبال افزایش سرانه مطالعه هستیم باید سرانه فضاهای کتابخانه ای و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری منطقه را نیز باید گسترش دهیم تا بتوانیم در خدمت مردم باشیم.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، ناصر نادری معاون فرماندار هشترود در جلسه کتابخانه های عمومی هشترود که با هدف رشد مطالعه  وتوسعه وتجهیز کتابخانه های شهرستان برگزارشد، با اشاره به اهمیت کتاب وکتابخوانی در جامعه گفت: هیچ چیز نمی تواند جای کتاب را درجامعه بگیرد چرا که مطالعه کتاب وتاثیر آن در افراد به مراتب بیشتر از سایر رسانه هاست.

 
وی افزود: هرکس باکتاب مانوس شده و با مطالعه کتاب سطح آگاهی خودرا درجامعه بالاتر ببرد از ارزش واحترام خاصی درجامعه برخوردار خواهد بود.

 

نادری تاکید کرد: اگر بدنبال افزایش سرانه مطالعه هستیم باید سرانه فضاهای کتابخانه ای و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری منطقه را نیز باید گسترش دهیم تا بتوانیم در خدمت مردم باشیم.

 
پری اسدی رئیس کتابخانه های هشترود نیز در این با اشاره به اهمیت کتاب وکتابخوانی گفت: همه باید تلاش کنیم تاباراهکارهای مناسب مردم را به سمت وسوی مطالعه کتاب سوق داده و آنان را تشویق نماییم.

 
وی با اشاره به فضاهای مجازی افزود: تاکنون اقدامات زیادی در زمینه کتابخوانی انجام شده ودرتلاش هستیم تا با ایجاد امکانات وتجهیزات بیشتر ونهادینه کردن فرهنگ مطالعه دربین مردم سرانه مطالعه کتاب رابالا ببریم تاکمتر درمعرض فضاهای مجازی قرار بگیریم.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده