ساعت: ۱۰:۴۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ شناسه خبر: 65108
نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس در جلسه مشترک با اعضای شورا و شهردار:

سیدحمزه امینی گفت: شهرهای دیگر بدلیل داشتن کارخانه آسفالت به میزان قیر رایگانی که دریافت می کنند می توانند میزان آسفالت ریزی بیشتری داشته باشند اما در هشترود نبود این کارخانه باعث شده تا بدلیل تهاتر قیر با آسفالت تا یک سوم کاهش میزان آسفالت ریزی داشته باشیم.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سید حمزه امینی نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس، صبح امروز در جلسه مشترک با اعضا شورای شهر و شهردار هشترود گفت: بنده به عنوان یار ششم در کنار اعضای شورا و در خدمت شهروندان برای تبادل نظر در جهت رفع معضلات شهری هستم. مردم به ما اعتماد کرده و نباید اعتماد مردم را سلب کرد و باید با جدیت پیگیر مشکلات مردم و شهر بود.

 

وی اظهار داشت: خواسته های عمومی مردم را اولویت بندی کنید و در جهت رفع آنها قدم بردارید چراکه مردم هشترود قدرشناس هستند و اگر حرکتی از سوی مسئولان صورت گیرد آنها هم حمایت خواهند کرد.

 

 

امینی افزود: شهردار باید پیگیر تمامی مطالبات از ادارات باشد. برخی ادارات که بدهی شان به شهرداری میلیاردی است از پرداخت آن خود خودداری می کنند و انتظار کار و خدمات هم دارند.

 

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: در تصمیم گیری ها مصلحت شهر و جامعه نباید فدای منافع فردی برخی اشخاص شود زیرا مردم به امید رفع مشکلات شهرشان به شوراها رای داده اند و این امید نباید به یاس تبدیل شود.

 
وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: نبود فاضلاب مدرن موجب شده فاضلاب های شهر به رودخانه ‘شهر چایی’ که از وسط شهر می گذرد ریخته شود و همین موضوع سبب بروز مشکلات زیست محیطی و بهداشتی شده است. برای احداث تصفیه خانه هشترود نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار هستیم.

 
امینی همچنین از شهرداری و شورا خواست اجرای طرح های مسجد جامع، پارک تفریحی و مسیر گشایی خیابان چایکنار را در اولویت قرار دهند.

نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس از شوراها و شهردار خواست تا پیگیر قیر رایگان باشند.

 

وی اضافه کرد: شهرهای دیگر بدلیل داشتن کارخانه آسفالت به میزان قیر رایگانی که دریافت می کنند می توانند میزان آسفالت ریزی بیشتری داشته باشند اما در هشترود نبود این کارخانه باعث شده تا بدلیل تهاتر قیر با آسفالت تا یک سوم کاهش میزان آسفالت ریزی داشته باشیم.

 

امینی در مورد طرح میدان مسجد جامع نیز خاطرنشان کرد: ادامه تملک زمین های شامل طرح میدان مسجدجامع از سوی دولت مشروط به پیاده سازی طرح از سوی شهرداری برای زمین های تملک شده فعلی است و انتظار می رود شهرداری برای این میدان طرح مناسبی داشته باشد تا از آن در جهت درآمدزائی استفاده کند.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده