ساعت: ۱۳:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ شناسه خبر: 64737
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود:

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود جلسه تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، خانم رقیه زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هشترود در جلسه تجلیل از خبرنگاران اصحاب رسانه این شهرستان که در سالن این اداره برگزار شد، بابیان اینکه وجود رسانه‌ها موجبات پیشرفت را فراهم می‌کند، گفت: فعالیت خبرنگاران و رسانه‌های قوی در سطح شهر و جامعه باعث دستیابی به پیشرفت هرچه بیشتر می‌شود.

 

وی اظهار داشت: خبرنگاران قشر زحمتکشی هستند که نقش مهمی در آگاهی بخشیدن به اقشار مختلف جامعه را دارند و امیدواریم بتوانیم گوشه ای از زحمات این عزیزانرا جبران کنیم.

 

وی افزود: در صورت اتمام مراحل ثبت ملی آئین برداشت گندم با نام خوشه های طلائی، مراسم اختتامیه جشنواره عکس خوشه های طلائی که در دو بخش استانی و شهرستانی برگزار شد، نیز بزودی در شهرستان هشترود برگزار خواهد شد.

 

مصالح منطقه را به منافع فردی ترجیح دهیم

 

حسن مستفید فرماندار هشترود نیز با اشاره به اینکه خبرنگاران زبان گویای مردم هستند، گفت: خبرنگاران باید تمام واقعیت های جامعه را مشاهده کرده و کم و کاستی ها را هم نقد کنند و مسئولین نیز باید در رفع نقایص تلاش کنند.

 

وی تصریح کرد: امروز خبرنگاران و شبکه های اجتماعی نقش مهمی در جذب و یا دفع سرمایه گذاران دارند چراکه سرمایه گذاران با آگاهی وارد یک منطقه می شوند لذا رسانه ها و فعالان فضای مجازی در معرفی بهتر منطقه تلاش کنند.

 

مستفید تاکید کرد: در اخبار مصالح منطقه را به منافع فردی ترجیح دهیم تا شاهد رونق منطقه باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: اقدامات اولیه برای احداث فرهنگسرا در زمینی به مساحت ۲ هزار مترمربع انجام شده و بزودی آاز عملیات اجرائی آن خواهیم بود.

 

در پایان این مراسم از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه این شهرستان تجلیل شد.

 

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده