ساعت: ۱۲:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ شناسه خبر: 64697
عضو منتخب شورای شهر هشترود در گفتگو با پیک هشترود مطرح کرد؛

محمدرضا قهرمانپور گفت: قبل از انتخابات اعضای هیات رئیسه هیچگونه لابی گری و رایزنی ها صورت نگرفته اما قرائن و شواهد حاکی از آن است که اجماع برای بنده و آقای شقاقی پور برای ریاست شورای شهر است هرچند قابل پیش بینی نیست و همه چیز در روز انتخابات مشخص خواهد شد.

Print Friendly

محمدرضا قهرمانپور عضو شورای منتخب شهر هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در مورد آخرین وضعیت انتخاب شهردار این شهر گفت: تاکنون ۷ نفر از افراد پیشنهاد شده توسط همکاران برای ارائه برنامه در جلسه غیررسمی اعضای منتخب شورا حضور یافته اند و برنامه های خود را تشریح کرده اند.

 

وی اظهار داشت: اسلام عبدیلر شهردار کنونی هشترود، محمدعلی موحدی شهردار اسبق هشترود، عبدالله نوری کارمند فرمانداری، فرشیدنیا کارمند شهرداری تبریز، خدائی معاون شهردار مراغه، بدری شهردار فعلی شهر بناب شهرستان مرند و بلالی از کارمندان شهرداری نظرآباد از افرادی هستند که به تشریح برنامه های خود پرداخته اند و ۲ نفر دیگر نیز در ۳ روز آینده به ارائه برنامه خواهند پرداخت.

 

قهرمانپور افزود: انتخاب شهردار بستگی به نظر جمع دارد و امکان دارد تا زمان آغاز رسمی فعالیت شورا، شهردار انتخاب شود اما این امکان نیز هست که این پروسه در مهلت قانونی ۳ ماهه اعضای شورا صورت گیرد که در اینصورت شهرداری بصورت سرپرست اداره خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: سرپرست نیز از بین یکی از کارمندان رسمی شهرداری انتخاب خواهد شد که در این هم هنوز تصمیم گیری نشده است.

 

این عضو متخب شورای شهر هشترود در مورد انتخاب اعضای هیات رئیسه نیز بیان کرد: قرار است بعد از برگزاری مراسم تحلیف در اولین جلسه انتخابات هیات رئیسه جدید برگزار شود.

 

قهرمانپور تاکید کرد: قبل از انتخابات اعضای هیات رئیسه هیچگونه لابی گری و رایزنی ها صورت نگرفته اما قرائن و شواهد حاکی از آن است که اجماع برای بنده و آقای شقاقی پور برای ریاست شورای شهر است هرچند قابل پیش بینی نیست و همه چیز در روز انتخابات مشخص خواهد شد.

 

وی در مورد اعضای هیات رئیسه سنی شورای شهر نیز خاطرنشان کرد: بر اساس قانون و بر اساس شرایط سنی آقای شقاقی پور به عنوان رئیس سنی و خانم عباسنژاد به عنوان منشی در اولین جلسه شورای شهر خواهند بود.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده