ساعت: ۱۱:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ شناسه خبر: 64688
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس:

سیدحمزه امینی گفت: وزیر راه و شهرسازی امروز در مجلس بصورت قوی از برنامه های خود دفاع کرد هرچند بنده اعتقاد دارم وی به وعده های خود نسبت به آذربایجان و منطقه هشترود و چاراویماق عمل کرده است.

Print Friendly

سیدحمزه امینی نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی پیک هشترود در مورد وضعیت کلی کابینه معرفی شده از سوی رئیس جمهور به مجلس گفت: همه اعضای کابینه جدید هرچند مخالف هائی در مجلس دارند اما از نیروهای قوی انتخاب شده اند و مجلس هم نسبت آنها نظر مساعد دارد.

 

وی افزود: بنظر بنده همه وزرای جدید بتوانند رای اعتماد مجلس را بگیرند اما اگر این اعتماد با رای بالا از سوی نمایندگان باشد می تواند پشتوانه ای برای وزرا باشد تا بتوانند بهتر و قوی تر عمل کنند.

 

امینی در مورد نبود مخالف در مجلس نسبت به برخی از وزرای پیشنهادی نیز تصریح کرد: نبود مخالف بدلیل ناشناس بودن آن وزیر است و بیشتر در مورد وزرای جدید که از قبل در کابینه نبودند، مطرح است. تعدادی از وزرا نسبت به بقیه ناشناخته هستند و نمی شود در مورد آنها پیش داوری کرد هرچند نبود نقطه ضعف در پرونده کاری این گزینه ها نیز مزید بر علت شده است.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در مورد رای اعتماد به وزیر راه و شهرسازی نیز علیرغم بدقولی ها نسبت به منطقه هشترود نیز خاطرنشان کرد: وزیر راه و شهرسازی امروز در مجلس بصورت قوی از برنامه های خود دفاع کرد هرچند بنده اعتقاد دارم وی به وعده های خود نسبت به آذربایجان و منطقه هشترود و چاراویماق عمل کرده است.

 

وی تاکید کرد: در صورتیکه امروز کار دفاع وزرا و صحبت مخالفان و موافقان به پایان برسد روز یکشنبه جلسه رای اعتماد برگزار خواهد شد.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده