ساعت: ۱۵:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ شناسه خبر: 64672
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام علی رحیمی گفت: رسیدگی به مناطق محروم و مستضعف طبق فرموده رهبری بر همه مسئولان واجب و لازم است و باید در این زمینه اهتمام ویژه صورت گیرد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست و اهل فریب کاری است و به هیچ وجه به تعهدات خود در دنیا عمل نمی کند.

 
خطیب جمعه هشترود افزود: تمام تنش های دنیای امروز بر سر آمریکا است و قصد دارد مردم کشورها را به جان هم بیاندازد.

 
وی به حوادث و تنش های کره و آمریکا اشاره نمود افزود : رئیس جمهور نادان آمریکا تا دیروز می گفت با آتش جواب کره را خواهد داد اما امروز به این نتیجه رسیده که به قول فرمایش امام (ره) هیچ غلطی نمیتواند بکند.

 
وی گفت : در تعهدات جنگ بین کره و آمریکا در سال ۱۹۹۵ آمریکا متعهد شده بود در کره کارهایی انجام دهد و آنهاهم اقدام به منفجر کردن نیروگاههای خود بکنند اما بازعمل نکرد و متعهد نشد .

 
رحیمی گفت : کشور ماهم به تعهدات خود عمل کرد واقدام به پرکردن چاههای خودمان با سیمان شدیم اما باز آمریکا بد عهدی کرد و تعهدات خود عمل نکرد.

 
وی در ادامه گفت : رسیدگی به مناطق محروم و مستضعف طبق فرموده رهبری بر همه مسئولان واجب و لازم است و باید در این زمینه اهتمام ویژه صورت گیرد.

 
وی ازحرکات جهادی سپاه و بسیج در ساخت مسکن محرومان در روستاهای محروم تقدیر و تشکرنمود و این حرکات را ستود و ازدولت خواست کمک و همیارنیروهای بسیجی در کارهای حرکات جهادی برای زدودن فقر در مناطق محروم باشد.

 
رحیمی در ادامه با گرامیداشت سالروز آزادی آزادگان ازآزادگان بعنوان اسوه های صبر و مقاومت یاد کرد و گفت: آزادگان الگو های موثر جامعه امروزی هستند وآزادگان طلایه‌داران ایستادگی و مقاومت هستند.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده