ساعت: ۱۳:۲۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ شناسه خبر: 64633
مدیر کمیته امداد هشترود خبر داد؛

مدیرکمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان هشترود از افزایش ۱۴۵درصدی جمع آوری زکات وفطره در ۴ ماهه اول سال ۹۶ نسبت به مشابه سال گذشته خبر داد .

Print Friendly

مسلم رضایی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) هشترود در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پیک هشترود با بیان اینکه در ۴ ماهه اول سال ۹۶ مبلغ ۱۴۷میلیون تومان زکات وفطره جمع آوری شده است، گفت: این مبلغ نسبت به سال گذشته ۱۴۵ درصد رشد داشته افزود در سال گذشته کل مبلغ جمع آوری شده نقدی وغیر نقدی ۱۲۰ میلیون تومان بوده است.

 

 

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۵ تعداد ۳۰ اصله درخت سیب (شجره طیبه ) از جانب باغداران وخیرین محترم  به کمیته امداد واگذار گردیده که ثمره این درختان توسط امداد در بین مددجویان  تحت حمایت توزیع می شود.

 

 

مسلم رضایی به استناد فرمایشات مقام معظم رهبری که کمیته امداد بهترین مکان برای جمع آوری اعانات است، تاکید کرد: مردم خیر و نیکوکار و مومن شهرستان می توانند کمک های نقدی وغیر نقدی خود را از بابت زکات واجب و مستحبی به کمیته امداد تحویل نمایند.

 

 

وی یاد آور شد: مردم خیر و نیکوکار می توانند کمکهای نقدی خود را با مراجعه حضوری به کمیته تحویل و یا به  شماره حساب ۰۱۰۵۱۲۹۷۶۸۰۰۶ نزد بانک ملی به نام وجوه امانی شرعی واریز نمایند و در صورت داشتن ئوال می توانند با شماره تلفن های ۵۲۶۲۷۹۵۲  و ۱۲۴۳۵۹۷ ۰۹۱۴(حجت الاسلام والمسلمین داداشی) تماس برقرار کنند.

 

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده