ساعت: ۱۰:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۳ شناسه خبر: 64456
فرماندار هشترود خبر داد؛

فرماندار هشترود از طرح گازرسانی به ۵۰ روستای این شهرستان با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: این طرح هم اکنون در مرحله پیمان سپاری و انتخاب پیمانکار است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حسن مستفید فرماندار هشترود روز سه شنبه در بازدید از پروژه گازرسانی به روستاهای هشترود اظهار کرد: طرح گازرسانی به ۲۸ روستای بخش مرکزی با ۹۱ میلیارد ریال اعتبار شامل ۱۱۶ هزار متر شبکه توزیع پلی اتیلنی و ۵ هزار و ۹۰۰ متر شبکه توزیع فولادی است و با بهره برداری از آن یک هزار ۱۰۰ خانوار روستایی از نعمت گاز برخوردار می شوند.

 
وی همچنین از شروع عملیات گازرسانی به ۲۲ روستای نظرکهریزی در هفته دولت خبر داد و گفت: اعتبار این طرح ۵۹ میلیارد ریال است و ۱۱۶ هزار متر لوله گذاری خواهد شد.

 
مستفید همچنین خواستار تکمیل ساختمان اداره گاز شهر نظرکهریزی شد و افزود: برای این ساختمان که پیشرفت فیزیکی آن ۴۰ درصد است ۱۰ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته و با بهره برداری از آن ارایه خدمات به مردم منطقه تسهیل می شود.

 
وی همچنین در بازدید از طرح های شهرداری نظرکهریزی گفت: شهرداری طرح های جدول گذاری به طول هزار و ۴۵۰ متر، اجرای سنگ فرش و آسفالت ریزی خیابان ها به طول هزار و ۲۵۰ متر را با اعتبار چهار میلیارد و ۸۰ میلیون ریال در این شهر اجرا کرده است.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده