ساعت: ۰۹:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ شناسه خبر: 64243
فرمانده سپاه هشترود در دیدار با کارکنان بهزیستی:

سرهنگ احمد تقی پور گفت: هفته بهزیستی فرصت مناسبی برای بیان اهمیت، کارکردها و خدمات گسترده و مؤثر این مجموعه خدماتی است که جهت تحقق عدالت اجتماعی و خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه شکل گرفته‌ است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ احمد تقی پور فرمانده سپاه هشترود صبح امروز در دیدار رئیس و کارکنان اداره بهزیستی این شهرستان که بمناسبت هفته بهزیستی برگزار شد، گفت: حمایت از زنان و کودکان بی سرپرست ، کودکان نیازمند و همچنین خدمات توانبخشی به افراد مبتلا به بیماری های صعب العلاج ، معلولان ذهنی و جسمی با حفظ ارزش و کرامت انسانی عملی شایسته و خداپسندانه است.

 

 

وی اظهار داشت: سلامت جسم، جان و روان، زیر بنای عامل پیشر فت و تکامل جامعه است. این مهم جز از منظر کمک و یاری رساندن به مددجویان نیازمند و رسیدگی به امور معلولین، آسیب دیدگان اجتماعی و محرومین میسر نخواهد شد.

 

 

تقی پور در این دیدار با اشاره به این که ۲۵ تیرماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان «روز بهزیستی » نامگذاری شده و در قالب هفته بهزیستی گرامی داشته می شود، افزود: این هفته فرصت مناسبی برای بیان اهمیت، کارکردها و خدمات گسترده و مؤثر این مجموعه خدماتی است که جهت تحقق عدالت اجتماعی و خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه شکل گرفته‌ است.

 

 

فرمانده سپاه هشترود تصریح کرد: سازمان بهزیستی، سازمانی است که مبنای به وجود آمدنش کمک به تأمین حداقل هزینه زندگی خانواده های نیازمند و بی سرپرست و ایجاد زمینه های مناسب برای خودکفایی آنان بوده است. نام گذاری چنین روزی، از میزان اهمیت آن در نظام جمهوری اسلامی خبر می دهد. حکایت ایثار و فداکاری شما خدمتگزاران بر قلب و زبان ایرانیان نقش بسته است و خدمت در چنین سازمانی از نعمت هایی است که خداوند بزرگ به برترین بندگان خویش عطا می نماید.

 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با الطاف الهی و در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و تلاشهای مسئولان دلسوز نظام، شاهد گسترش روز افزون سلامت جسمی روانی و ارتقای کیفیت زندگی و رفع فقر و پریشانی از اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم.

 

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده