ساعت: ۱۲:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ شناسه خبر: 64157
در دفتر تحریریه پیک هشترود؛

جوایز نفرات برتر مسابقه عکاسی سفره های ساده افطاری که در ماه رمضان در کانال تلگرامی پیک هشترود، برگزار شده بود، در دفتر تحریریه این سایت اهدا شد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، در این مسابقه عکاسی که در ایام ماه مبارک رمضان و از طریق کانال تلگرامی پیک هشترود برگزار شد، با رای هیات داوران ۵ شرکت کننده زیر به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

 

 1. سعید ابراهیمی
 2. رویا ارسالی
 3. سمیه صدرموسوی
 4. رضا مهدوی
 5. محمدرضا جمشیدی

 

گفتنی است اسپانسر این مسابقه بر عهده کارخانه آرد هشترود (غفارزاده) بود.

 

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
 1. ناشناس گفت:

  📢 #پاسخ_مسئول

  اسلام عبدیلر شهردار هشترود:

  سلام
  این کوچه در طراحی شهرک برای خود روها بن بست لحاظ شده است و صرفا برای عابرین پیاده و وسایل غیر از خود رو راه ارتباطی در نظر گرفته شده و چون معمولا عرض این معبر هم در حدی پیش بینی می شود که امکان عبور خود رو نیز میسر می شود لذا با این موانع جلوی عبور خود رو گرفته می شود .
  اگر دقت شود آخر این قبیل کوچه ها را طوری طراحی می کنند که با عرض بیش از کل کوچه محلی را برای دور زدن خود رو در انتهای ان پیش بینی می کنند و این بدان معناست که کوچه برای عبور خودرو بن بست است و این برای ساکنان کوچه حق ایجاد می کند که مانع عبور خود روهای سایر کوچه ها که بعدا در امتداد ان ایجاد می شود بشوند و اگر دقت شود در صورت اجازه ارتباط با کوچه روبرویی، طول کوچه بسیار زیاد و برای ساکنان بخش قدیمی ان مشکلات ایجاد می شود .
  البته شاید بتوان گفت در طراحی شهرک و معابر در مرحله طراحی می توانستند معابر را مناسبتر از وضعییت فعلی طراحی کنند .در جوابیه اقای شهردار :
  در هر صورت کار غیر قانونی در این محل اتفاق نیافتاده است .در پاسخ اقی شهردار پس نرده های کوچه فرهنگ ۴ را شهرداری پارسال خودش برداشت واهالی این کوچه با مشکل مواجه کرد وحالا کلا جمعیت فاز ۲ علیرغم اسفالت خیبابان پایینی از ان کوچه که خاکی است تردد می کنند وهم گرد وخاک وهم خطر برای بازی کوچه ها داین کوچه فراهم می کند. با تشکر اهالی کوچه فرهنک ۴