ساعت: ۱۳:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ شناسه خبر: 64125

میل به سفر همیشه در تابستان بیشتر از هر وقت دیگر سال بوده و هست و به طبع آن،‌ بلیط هواپیما و هتل هم گرانتر. اما چطور می‌شود از هزینه‌های سفر تابستانی و بلیط هواپیمایش کم کرد؟

Print Friendly

میل به سفر همیشه در تابستان بیشتر از هر وقت دیگر سال بوده و هست و به طبع آن،‌ بلیط هواپیما و هتل هم گرانتر. اما چطور می‌شود از هزینه‌های سفر تابستانی و بلیط هواپیمایش کم کرد؟

راه‌های زیادی هست که با هر کدامشان می‌شود کلی از قیمت بلیط هواپیما و هتل که معمولا عمده هزینه سفر را در بر می‌گیرند، کم کرد. خرید آنلاین بلیط هواپیما، امکان استفاده از این راه‌ها و فرصت‌ها را فراهم می‌کند پس حتما خرید بلیط هواپیمای سفر و رزرو هتلتان را آنلاین انجام دهید.

 

فوت و فن پیدا کردن و خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان

بهترین و موثرترین کار برای ارزان‌تر خریدن بلیط هواپیما و هتل این است که خیلی زودتر از موعد سفر، تصمیمتان را بگیرید و همان موقع و به‌طور مرتب هر روز در سایت‌های آنلاین چک کنید تا بتوانید بهترین قیمت بلیط هواپیما را با بهترین ایرلاین و امکانات انتخاب کنید. در خرید آنلاین بلیط هواپیما، شما حقایقی را متوجه می‌شوید که برای همه سفرهای بعدی بهتان کمک خواهد کرد. مثلا اینکه با یک روز جابجایی تاریخ سفر،‌ بلیط‌ هواپیمایتان بسیار ارزان‌تر می‌شود یا اینکه اگر به جای صبح زود، بلیط هواپیما با ساعت پروازی در بعدازظهر را انتخاب کنید،‌ خرید ارزان‌تری خواهید داشت. قوانین خرید بلیط هواپیمای ارزان در تعطیلات درست مثل سفر به شمال کشور در تعطیلات است. اگر می‌خواهید در تعطیلات سفر کنید، کافیست یک یا دو روز بعد یا قبل از شروع تعطیلات، جستجو کنید تا بتوانید قیمت بلیط هواپیما را کم کنید. مورد دیگر اینکه،‌ اگر تاریخ سفرتان در روزهای خاصی از هفته باشد، قیمت بلیط هواپیما کمتر خواهد بود؛ مثلا اگر روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه را برای شروع سفر کنید،‌ احتمالش خیلی بیشتر است که بلیط هواپیمای ارزان‌تری پیدا کنید.

سعی کنید با ایرلاین‌های نا‌شناخته‌تر سفر کنید که معمولا قیمت بلیط هواپیمایشان خیلی کمتر از ایرلاین‌های معروف است. مثلا به جای اینکه بلیط هواپیمای قطری انتخاب کنید،‌ از ایربرلین بلیط بخرید. موضوع دیگر که به کم کردن قیمت بلیط هواپیما کمک می‌کند، فرودگاهی‌ست که پرواز در آن فرود می‌آید. در خیلی از شهرهای دنیا یک فرودگاه بزرگ و اصلی هست که بیشتر پروازهای آنجا می‌نشینند،‌ حالا اگر شما پروازهایی که به فرودگاه کوچک‌تر شهر می‌روند را انتخاب کنید، حتما بلیط هواپیمای ارزان‌تری پیدا خواهید کرد.

کار دیگری که می‌توانید بکنید این است که پروازهای بدون بار را بخرید که ارزان‌ترند. در واقع روی بلیط هواپیما شما بخشی را برای بار پرداخت می‌کنید در صورتی که بلیط های بدون بار این هزینه را ندارند. اگر بار زیاد ندارید که معمولا در آغاز سفر همیشه سبک‌تر سفر می‌کنیم،‌ بهتر است بلیط هواپیمای بدون بار را بخرید.

اگر در لحظه پرواز خوب و ارزانی پیدا کردید، تردید نکنید و سریع بلیط هواپیما را بخرید چون در حالیکه شما دارید این بلیط را می‌بینید،‌ احتمالا چند صد نفر دیگر هم به دلیل اتصال به شبکه جهانی، آن‌ها را می‌بینند و ممکن است زودتر از شما تصمیم به خرید آنلاین بلیط هواپیما بگیرند و این بلیط برای شما ناموجود شود.

حتما در خبرنامه‌ها یا تلگرام  زورق عضو شوید تا تخفیف‌های فصلی و ماهانه را زودتر از همه ببینید و خرید بلیط هواپیما را به موقع و با تخفیف، انجام دهید.

 

زورق؛ قدیمیترین سایتخرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل

 

زورق، یک سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل، که در ۷ سال فعالیتش این هدف را داشته که تجربه سفرهایی به‌صرفه و خوب برای مسافرانش بسازد. در زورق شما این امکان را دارید تا از بین ۱۰۰۰ ایرلاین، بلیط هواپیما بخرید و از میان ۴۰۰ هزار هتل در هر جای دنیا بهترین محل اقامت را رزرو کنید. سرعت بالای انتخاب تا خرید، پرداخت آنلاین، دریافت رسید قطعی خرید و کنسلی آنلاین جزو امکاناتی است که سایت زورق در اختیارتان می‌گذارد تا در چند دقیقه و بدون معطلی بلیط هواپیما و واچر هتل بدون هزینه و صرف وقت به دستتان برسد.

گستردگی تعداد پروازها و ایرلاین زورق، این امکان را به مسافران می‌دهد که قبل از خرید بلیط هواپیما، پروازهای مختلف، با قیمت‌ها و ساعت‌های متفاوت را بررسی و مقایسه کنید و از بین هزاران، گزینه، مناسب‌ترین و ارزان‌ترین را انتخاب کنید. از طریق سایت زورق، شما می‌توانید با اتصال به منابع جهانی پرواز، همه بلیط هواپیماهای موجود در تاریخ سفرتان را ببینید تا به انتخاب خودتان بهترین یا ارزان‌ترین یا لوکس‌ترین بلیط هواپیما را بخرید.

سایت زورق در تمام طول شبانه‌روز با اطمینان و سرعت در دسترس مسافران قرار دارد. علاوه بر این اگر مسافر به هر دلیل در هر مرحله‌ای از سفر نیاز به راهنمایی و پشتیبانی داشته باشد،‌ می‌تواند با پشتیبانی ۲۴ ساعته زورق تماس بگیرد و کارشناسان سفر زورق در اولین فرصت راهنمایی‌شان کنند.

زورق این امکان را به شما می‌دهد،‌ هر زمان و هر جایی تصمیم به لغو سفرتان گرفتید، از طریق سایت، کنسلی آنلاین بلیط هواپیما را بدون دردسر و در چند دقیقه انجام دهید.

شاید بارها شده که بلیط هواپیما در سایت‌های خارجی را چک کرده‌اید و به دلیل گسترده‌تر بودن و تنوع، قیمت بلیط هواپیمای‌ پایین‌تری نسبت به آژانس‌ها در اختیارتان قرار می‌دادند، اما به دلیل محدودیت در روش پرداخت و نداشتن کارت اعتباری امکان خرید بلیط هواپیمای ارزان‌تر را از دست داده‌اید. در زورق شما می‌توانید همان پروازهای موجود در سایت‌های خارجی-همه پروازهای خارجی و داخلی اروپا را از هر نقطه به هر نقطه دنیا- را‌ با دسترسی به انباره جهانی پروازها از ۱۰۰۰ ایرلاین معتبر دنیا  و با پرداخت ریالی از طریق کارت‌های ایرانی شبکه شتاب با اطمینان و سریع بخرید.

 

 

خرید آنلاین بلیط چارتر با ضمانت اعتبار

 

طبعا با توجه به مسیر و تاریخ سفر،‌ قیمت بلیط هواپیما چارتر هم فرق می‌کند. به خاطر این که بلیط‌های چارتر به‌صورت عمده خریداری می‌شوند، قیمتشان نسبت به بلیط‌های سیستمی کمتر است. گاهی برای تاریخ‌ها و مسیرهای کم‌طرفدار، یکی دو روز قبل، یا حتی روز پرواز، می‌توانید بلیط هواپیما چارتر را ارزان‌تر از همیشه پیدا کنید. اما گاهی هم در تعطیلات و تاریخ‌های پرطرفدار، ممکن است بلیط چارتر را سخت و با قیمت زیاد پیدا کنید، به همین دلیل خرید بلیط چارتر تنها و اولین راه کم کردن هزینه سفر نیست. گاهی اوقات مسافران بعد از خرید بلیط چارتر، در فرودگاه متوجه می‌شوند که نامشان در لیست پرواز نیست و شرکت فروشنده بلیط، مسئولیت آن را به‌عهده نمی‌گیرد. تفاوت زورق با آژانس‌ها در این است که بلیط‌های چارتر را با ضمانت اعتبار می‌فروشد؛ با همان قیمت و با تضمین به‌وجود نیامدن هیچ مشکلی در فرودگاه. در صورت به وجود آمدن هر مشکلی برای مسافرانش، زورق برای مسافرهایش، بدون دریافت هزینه، بلیط‌های جدید صادر می‌کند. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما چارتر داخلی در سایت زورق وجود دارد و شما می‌توانید هر زمانی، برای هر تاریخی، آنلاین خرید کنید و با کارت‌های عضو شتاب، پرداخت آنلاین داشته باشید.

 

شما فقط چمدان ببندید.

 

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده