ساعت: ۱۳:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ شناسه خبر: 64123
امام جمعه موقت بستان آباد در تجمع حامیان حریم خانواده در هشترود:

حجت الاسلام تقی زاده گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نقش مهمی در استواری خانواده ها و مصونیت آن در برابر انحرافات اجتماعی دارد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام تقی زاده امام جمعه موقت شهرستان بستان آباد در جمع شرکت کنندگان تجمع بزرگ حامیان حریم خانواده که صبح روز چهارشنبه در پارک شهر هشترود برگزار شد، با اشاره به نقش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و خطر توطئه دشمن در زمینه به خطر انداختن کیان خانواده، گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نقش مهمی در استواری خانواده ها و مصونیت آن در برابر انحرافات اجتماعی دارد.

 

وی افزود: اگر امروز روز عفاف و حجاب نامیده شده است؛ شما باید نام و خاطر آن عزیزان را در آن مقطع زمانی زنده نگاه داریم و به شهدای آن روز بگویید که اگر رضا شاه قلدر و پسرش خواستند بی عفافی را ترویج دهند امروز ما و پدرانمان ما و فرزندان ما نخواهیم گذاشت که آن ها و اربابانشان به مقصد برسند.

 

تقی زاده تصریح کرد: امروز دشمن با ترویج بی بند و باری از طریق بی حجابی تلاش دارد خانواده ها را که هسته اصلی دوام و بقای جامعه هستند را از طریق بد حجابی و بی حجابی با مخاطره جدی روبرو سازد لذا همه در این زمینه مسئول هستند چرا که دود این بی بندو باریها به چشم همه می رود.

 

این استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: یکی از عرصه های مهم نفوذ دشمن ماهواره و فضای مجازی است که در این زمینه خانواده ها باید هوشیار باشند و فرزندان خود را کنترل نمایند.

 

وی خاطرنشان کرد: فرهنگ غرب با تمام تلاش، سعی می کند که تمام ارزش های نورانی قرآن و اهل بیت را از ما بگیرد ولی به حول و القوه الهی، انقلاب صورت گرفته و انقلاب آمده تا در این جامعه اسلامی، شعایر اسلامی زنده باشد.

 

 

دشمن، خانواده و حجاب را هدف گرفته است

 

 

سرهنگ احمد تقی پور فرمانده سپاه هشترود نیز در این تجمع گفت: امروز دنیای استکبار با به کارگیری تمامی تجهیزات پیشرفته از جمله ماهواره ها و با برنامه ریزی دقیق خانواده ها و حجاب مردم ایران اسلامی را هدف قرار داده و به صورت وسیع به ترویج فرهنگ غربی می پردازند.

 

وی تصریح کرد: باید تلاش نمائیم تا با امر به معروف و نهی از منکر در گسترش فرهنگ پرمحتوای اسلامی و نگاه داشتن حجاب و عفت در حفظ و گسترش آداب دینی درجامعه اسلامی گام های لازم برداشته شود.

 

 

پایان پیام/م.ا

 

 

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده