ساعت: ۱۲:۴۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ شناسه خبر: 64071
عضو تیم ملی بدمینتون دختران نونهال کشور در گفتگو با پیک هشترود:

خانم فاطمه بابائی گفت: حجاب هیچ محدودیتی برای فعالیتهای اجتماعی و ورزشی ندارد و من در همیشه در مسابقات با حجاب کامل حاضر شده ام و حجاب را با هیچ چیزی عوض نمی کنم.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود، فاطمه بابائی بدمینتون باز نونهال هشترودی که توانست در مسابقات کشوری این رشته به مقام قهرمائی دست پیدا کند و به اردوی استعدادیابی تیم ملی نونهالان بدمینتون کشور راه یابد، در گفتگوئی به سوالات خبرنگار ما پاسخ داد.

 

پیک هشترود: معرفی مختصری از خود داشته باشید؟

فاطمه بابائی هستم متولد سال ۱۳۸۳ و مدت ۴ سال است بصورت حرفه ای در رشته ورزشی بدمینتون فعالیت دارم. تاکنون نیز چندین مقام قهرمانی کشور در رده نونهالان، یک مقام سوم در مسابقات دانش آموزی کسب کرده ام. همچنین تاکنون در تمامی مسابقات شهرستانی و استانی نیز حائز رتبه اول شده ام.

 

بابائی

 

پیک هشترود: از چه زمانی در اردوهای انتخابی تیم ملی حضور دارید؟

از سال ۹۳ بعنوان بازیکن در اردوهای استعدادیابی در اردوهای تیم ملی دختران در رده نونهالان حضور دارم و از امسال در رده نوجوانان به این اردوها دعوت می شوم. اگرچه هم اکنون عضو تیم ملی نونهالان کشور می باشم.

 

پیک هشترود: آیا حجاب مانعی برای فعالیت ورزشی شما نیست؟

حجاب متانت یک زن است و موجب وی می باشد. حجاب هیچ محدودیتی برای فعالیتهای اجتماعی و ورزشی ندارد و من در همیشه در مسابقات با حجاب کامل حاضر شده ام و حجاب را با هیچ چیزی عوض نمی کنم.

 

پیک هشترود: موفقیتهای خود را مدیون چه کسی هستید؟

اولا موفقیتهای خود را مدیون لطف و یاری خداوند و بعد از آن حمایتهای مادی و معنوی خانواده ام و همچنین تمامی مربیانم مخصوصا خانم مریم رحیم زاده و هیئت آکادمی بدمینتون استان می دانم.

 

photo_2016-08-08_13-59-00

 

پیک هشترود: چه توصیه ای برای هم سن و سالان خود به عنوان صحبت پایانی دارید؟

ورزش یک ضرورت برای سلامتی انسان است. بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش کشور از هم نسلی های خود می خواهم حتما در رشته ورزشی مورد علاقه خود فعالیت کنند و به این نکته توجه داشته باشند که قهرمان بودن مادرزادی نیست بلکه با اراده و برنامه ریزی بدست می آید.

 

گزارش از مهدی اسمعیل نژاد

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده