ساعت: 09:23 منتشر شده در مورخ: 1396/04/18 شناسه خبر: 63816
مدیر آموزش و پرورش هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

بهمن اقدمی گفت: در شهرستان هشترود نیز ۱۱ پایگاه تابستانی در کانون ها و سالن های ورزشی، دارالقران و مدارس دولتی و غیر دولتی فعالیت می کنند که تا کنون ۱۲۰۰ دانش آموز در پایگاه اینترنتی ثبت نام کرده و با احتساب مدارس غیردولتی و آموزشگاه های آزاد نزدیک به ۲۵۰۰ دانش آموز ثبت نام کرده اند.

بهمن اقدمی مدیر آموزش و پرورش هشترود در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پیک هشترود گفت: سال تحصیلی دانش‌آموزان با پایان امتحانات آخر سال به انتها می‌رسد و دانش‌آموزان به تعطیلات تابستانی می‌روند؛ آموزش و پرورش نیز در طول تابستان، برنامه‌های متنوعی را برای دانش‌آموزان در قالب پایگاه‌های تابستانی اجرا می‌کند که این برنامه اختیاری است و دانش‌آموزان می‌توانند در صورت تمایل در این برنامه‌ها شرکت کنند.

 
وی اظهار داشت: در شهرستان هشترود نیز ۱۱ پایگاه تابستانی در کانون ها و سالن های ورزشی، دارالقران و مدارس دولتی و غیر دولتی فعالیت می کنند که تا کنون ۱۲۰۰ دانش آموز در پایگاه اینترنتی ثبت نام کرده و با احتساب مدارس غیردولتی و آموزشگاه های آزاد  نزدیک به ۲۵۰۰ دانش آموز به گذراندن اوقات فراغت در کلاس های ورزشی،هنری، علمی و قرآنی مشغول هستند که روزبروز بر تعداد آنها افزوده می شود.
اقدمی افزود: دانش آموزان بسیجی و هنرمند نیز در قالب طرح هجرت به آماده سازی و زیباسازی مدارس مشغول خواهند شد که جا دارد از بسیج دانش آموزی منطقه، فرهنگی و هنری سپاه و بخصوص فرماندهی سپاه ناحیه در این خصوص تقدیر شود.
مدیر آموزش و پرورش هشترود تصریح کرد: بیشتر فعالیت ها رویکردی قرآنی خواهد داشت. همچنین پایگاهها از نظر کیفیت کلاسها نیز رشد چشمگیری داشته اند.

 

 

اقدمی اضافه کرد: جهت رفاه دانش آموزان در مراکز ثبت نامی کلاسهایی همانند تنیس روی میز و سالن ورزشی رایگان در نظر گرفته ایم. همچنین در پایان ترم نیز دانش آموزان ممتاز پایگاهها به اردو فرستاده خواهند شد.

 

 

وی تاکید کرد: لازم به ذکر است آموزش و پرورش در خصوص تشکیل کلاسها نیز با سایر نهادها همکاری های لازم را داشته است و آماده همکاری در خصوص برگزاری کلاسها با سایر نهاد نیز میباشد.

 

 

مدیر آموزش و پرورش هشترود خاطرنشان کرد: همچنین برای اولین در منطقه طرح مزرعه تابستانی در سه آموزشگاه اجرایی شده است و کلاسهای آموزش خانواده رایگان برای اولیا نیز در نظر گرفته شده است.

 

 

 

پایان پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده