ساعت: ۱۰:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ شناسه خبر: 62772

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس به صورت ویژه و گسترده به انعکاس حضور پر شور و حماسی مردم آذربایجان شرقی خواهد پرداخت .

Print Friendly

به گزارشگروه دریافت خبر پیک هشترود، راهپیمایی روز قدس در کلانشهر تبریز به صورت زنده از شبکه های استانی صدا و سیما پخش خواهد شد. در این روز صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با استقرار واحدهای سیار رادیویی و تلویزیونی خود در مسیر های راهپیمایی به انعکاس حماسه حضور مردم استان در راهپیمایی روز قدس پرداخت خواهد کرد.

ویژه برنامه تلویزیونی ” القدس لنا ”  در شبکه استانی سهند از ساعت ۸:۳۰  تا پایان مراسم به صورت زنده به روی آنتن خواهد رفت و وحدت و یکپارچگی و حمایت مردم استان از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز قدس به تصویر کشیده خواهد شد.

پخش سخنان حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، پخش تصاویر به یاد ماندنی از شور و شکوه مردم استان و حضور حماسی آن ها در مراسم راهپیمایی های سال های گذشته ، پخش گزارش های مردمی ،  ارتباط با گزارشگران شهرستان ها ، تهیه گزارش از شرکت کنندگان در راهپمایی ، پخش وله های مختلف ، پخش زنده راهپیمایی ، پخش سرود های محلی و ملی ، تحلیل فلسفه وجودی مراسم روز قدس با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه ، ارتباط با سازمان تبلیغات اسلامی ، استانداری و  فرمانداران، پوشش راهپیمایی شهرستان ها ، اطلاع رسانی مسیرهای راهپیمایی ، گفتگو با شخصیت های برجسته درباره گرامیداشت روزجهانی قدس ، ارتباط زنده با گزارشگران شهرستان های استان و پخش نماهنگ از جمله بخش های این برنامه خواهد بود. همچنین گروه کودک و نوجوان شبکه سهند در این روز در میدان ساعت مستقر شده و به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان شرقی هم لحظه به لحظه، به انعکاس حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهد پرداخت. این ویژه برنامه که از ساعت ۹:۰۰ صبح به مدت ۲۴۰ دقیقه به تهیه کنندگی ناصر ژرفی به روی آنتن می رود با دعوت از کارشناسان به بررسی ابعاد سیاسی اجتماعی روز قدس پرداخته، سخنان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در ارتباط با روز جهانی قدس پخش می شود.

ارتباط با گزارشگران مستقر در مسیر های مختلف راهپیمایی، ارتباط با گزارشگران شهرستان ها، پخش پیامهای شنوندگان ، پخش موسیقی های با کلام و بی کلام و ارتباط با شبکه های سراسری برای نمایش حضور باشکوه و گسترده مردم دیار آذربایجان درحمایت از مردم مظلوم فلسطین از جمله بخش های ویژه برنامه رادیویی روز جهانی قدس خواهند بود.

در این ویژه برنامه سید داوود قریشی نویسنده و گوینده و داریوش رضوان ، مصطفی قنادی ،  مریم سربخشیان ، زهرا بی شک،  فرزاد صبوری ، زهرا پوریامهر و قربانی گزارشگر هستند.

صدای برون مرزی مرکز آذربایجان شرقی هم با تهیه برنامه مناسبتی ” ساچیلان شعاع لار ” به تهیه کنندگی زین العابدین گوزلی و گویندگی هوشنگ همتی به مدت ۶۰ دقیقه حال و هوا، مشارکت و حمایت مردم غیور و همیشه در صحنه آذربایجان را به سمع مخاطبان فرامرزی این مرکز می رساند.

همچنین برنامه شناور هم در فواصل ده دقیقه ای به پخش خبرها و تفسیر آن به تهیه کنندگی علیرضا یلتقیان و گویندگی سمیرا دل آرام می پردازد.

همچنین انعکاس مراسم راهپیمایی روزجهانی قدس و حضور پرشور مردم تبریز و شهرستانهای آذربایجان شرقی در بخش های مختلف خبری شبکه های سراسری و استانی از برنامه های معاونت خبر مرکز آذربایجان شرقی برای روز جهانی قدس خواهند بود.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده