ساعت: ۱۲:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ شناسه خبر: 61893

همزمان با سالگرد ارتحال جانسوز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)و سالگرد قیام خونین پانزده خرداد صدای مرکز آذربایجان شرقی برنامه های ویژه ای برای شنوندگان خود در نظر گرفته است.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود، این ویژه برنامه ها که از ساعت ۱۰ تا۱۳  صبح تقدیم شنوندگان خواهد شد بخش های مختلفی از جمله گزارش ، تلفن های  مردمی، پیامک های مخاطبین، سرودهای باکلام و بی کلام مرتبط  با چهارده و پانزده خرداد ، بحث های کارشناسی ، گزیده هایی از کلام حضرت امام  (ره) و مقام معظم رهبری، ارتباط با شهرستان ها و ارتباط با مرکز قم در آن گنجانده شده است.

🔹بهروز جعفری تهیه کننده ، لطیف نقی وند گوینده، داریوش رضوان ، مصطفی قنادی و زهرا بی شک  گزارشگر، مریم رستمی نویسنده، محمد فتح آبادی و علی نصیری  صدابرداران ویژه برنامه های رادیو تبریز هستند.

🔹شبکه استانی سهند هم ویژه برنامه های مختلفی را برای گرامیداشت روزهای رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) و قیام باشکوه پانزده خرداد در سال ۴۲ تهیه و آماده پخش کرده است.

🔹ویژه برنامه ” فریاد روزگار ما ” به تهیه کنندگی و کارگردانی روح الله رشیدی و اجرای احد رضازاده در سه قسمت هرکدام به مدت ۲۵ دقیقه در روزهای سیزده، چهارده و پانزده خرداد به روی آنتن می رود.

🔹در این برنامه تصاویر آرشیوی مربوط به روزهای سوگ و فراق امام عاشقان در سال ۶۸ ، خاطرات مردم، رزمندگان و آزادگان  از ایام رحلت ایشان پخش می شود  و دربخش دیگری  با دعوت از کارشناسان مربوطه به تشریح و تبیین سیر و سلوک نظری و عملی حضرت امام (ره) پرداخت خواهد شد.

🔹” بشنو از نی ” عنوان دیگر ویژه برنامه سیمای سهند می باشد به تهیه کنندگی سعید رضانژاد و اجرای رسول ابراهیمی در روزهای سیزدهم ، چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه به مدت ۴۰ دقیقه تقدیم بینندگان این شبکه می گردد.

🔹 ” بشنو از نی ” یک برنامه گفتگو محور است که در سه بخش مجزا با دعوت از کارشناسان و اساتید ادبیات دانشگاه به بررسی اشعار عرفانی حضرت امام می پردازد.

🔹بخش دیگر این برنامه به شخصیت عرفانی بزرگ پرچم دار انقلاب اسلامی با حضور کارشناسان حوزه علمیه پرداخت می کند. در قسمت سوم برنامه شخصیت سیاسی و انقلابی و ریشه و جایگاه مبارزات حضرت امام در حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه بررسی می شود.

🔹صدای برون مرزی مرکز آذربایجان شرقی هم برنامه های ” ساچیلان شعاع لار ” و ” موسیقی نشئه سی” را برای بزرگداشت ایام رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام تاریخی پانزده خرداد تدارک دیده است.

🔹ساچیلان شعاعلار به تهیه کنندگی و گویندگی جعفر رضایی روز دوشنبه به مدت ۶۰ دقیقه به صورت زنده از ساعت ۷ صبح تقدیم شنوندگان آذری زبان منطقه جمهوری آذربایجان و قفقاز خواهد شد.

🔹برنامه موسیقی نشئه سی شامگاه ۱۳ خرداد در آستانه رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) به تهیه کنندگی سید حسن سیدیان و اجرا و نویسندگی امین قاسم زاده از ساعت ۲۱ به مدت ۲۰ دقیقه به روی آنتن می رود که به سرودها و سوگواره های رحلت این عزیز سفرکرده همراه با بحث های کارشناسی شاهرخ پناهی فرد اختصاص داده شده است.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده