ساعت: ۱۱:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ شناسه خبر: 61764

برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در مصلی حضرت امام خمینی (ره) تبریز اجرا و همزمان از سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم پخش می‌شود.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود، ” ضیافت رمضان ” عنوان ویژه برنامه ترتیل جزء به جزء قرآن در ماه مبارک رمضان به تهیه کنندگی محمد رسولی نمرور است که هر روز از ساعت ۱۴:۳۰ از مصلی تبریز در حدود یک  ساعت پخش می شود.

ترتیل قرآن کریم هر سال توسط قاریان برتر استان اجرا می شود که همراه با پخش زنده آن ، لفظ عربی  و ترجمه فارسی آیات کلام الله مجید نیز زیر نویس می شود.

این سنت حسنه مثل سالهای گذشته در اماکن مقدسه، مساجد و مصلاهای شهرستان های مختلف کشور برگزار می شود که مصلی بزرگ اعظم تبریز هم یکی از این اماکن پرشور و پرمخاطب است که مردم در آن شرکت کرده و همراه با قاریان برجسته استان به قرائت قرآن می پردازند.

در برنامه ” ضیافت رمضان ” امسال محمد رسولی نمرور تهیه کننده، حمید عطالو و حسین عبداللهی  کارگردان، قادر سرافراز دستیار تهیه، حسن وکیلی- احد قنبری – حمید نیکمندان و حسین برزگر تصویربردار و فرزاد شهیرلادی و عباس فرحور دستیار تصویربردار، بابک آمن پور – حمید سلیمانی نیا صدابردار و محمد حسین رحیمی و ابراهیمی دستیار صدابردار ، ومحمد سیفی تدوینگر می باشند.

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده