ساعت: ۱۴:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ شناسه خبر: 60477
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی:

علیرضا ایمانلو گفت: تصفیه خانه آب شرب شهر نظرکهریزی هشترود با هزینه ای بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال و تا دو ماه دیگر به سیستم پلاسمایی مجهز خواهد شد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، علیرضا ایمانلو مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات آب شرب شهر نظرکهریزی هشترود اظهار داشت: تا دو ماه دیگر تصفیه خانه آب شرب شهر نظرکهریزی هشترود با هزینه ای بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال به سیستم پلاسمایی مجهز خواهد شد. این تصفیه خانه چند سال است که آغاز شده و بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی گفت: ۱۵ میلیارد ریال نیز به فراخوان گذاشته شده و پس از تعیین پیمانکار هزینه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی افزود : ۱۰ میلیارد ریال نیز تا خرداد از منابع داخلی برای تکمیل ابن تصفیه خانه هزینه خواهد شد.

وی گفت: در این تصفیه خانه که به صورت پلاسمایی است پکیج تحقیقاتی توسط دانشگاه تبریز برای حذف فلزات سنگین و تهیه آب شرب سالم و بهداشتی نصب خواهد شد.

ایمانلو در مورد فاضلاب شهر هشترود نیز گفت : از اعتبارات دولتی ۳۰ میلیارد ریال برای لوله گذاری ۱۰ کیلومتری در داخل شهر تخصیص یافته است.

وی گفت : همچنین با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد ریال خط انتقال فاضلاب ساختمان مرکز نگهداری معلولان به طول یک کیلومتر تا چند هفته دیگر شروع خواهد شد.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده