ساعت: ۱۱:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ شناسه خبر: 60356
رئیس اداره مخابرات شهرستان هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

مهندس اردشیر آزادی گفت: میزان کلی خسارات وارده به زیرساختهای مخابراتی ۲۸۰ میلیون ریال می باشد که در تلاش برای جبران این میزان خسارات خواهیم بود.

Print Friendly

مهندس اردشیر آزادی رئیس اداره مخابرات شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در مورد میزان خسارات ناشی از سیل در منطقه گفت: طغیان رودخانه های منطقه و جاری شدن سیل باعث شد تا ارتباط تلفن های ثابت در مراکز نخودآباد، پاشابیگ، توپ آغاج، آتش بیگ، بسیط، نصیرآباد، ذوالبین و ۲۰ روستای اقماری این مراکز را بر اثر پارگی فیبر نوری قطع کند.

 

وی اظهار داشت: همچنین DLC  روستاهای دامناب، گویجه قملاق، قوجور، تلخاب و بیات، احمدآباد، شهرک صنعتی پروفسور هشترودی، شرکت گاز جاده ای میانه هشترود و سایت های WLL دمیرچی و عمران کندی نیز بر اثر سیل قطع شده است.

 

آزادی افزود: با تلاش همکاران شبکه مخابراتی روستاهای پاشابیگ، توپ آغاج، بسیط و ذوالبین اصلاح شده و مابقی روستاها امروز برطرف خواهند شد تا به لحاظ خطوط تلفن ثابت مشکلی در روستاها نداشته باشیم.

 

رئیس اداره مخابرات شهرستان هشترود تصریح کرد: میزان کلی خسارات وارده به زیرساختهای مخابراتی ۲۸۰ میلیون ریال می باشد که در تلاش برای جبران این میزان خسارات خواهیم بود.

 

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده