ساعت: 11:42 منتشر شده در مورخ: 2017/04/17 شناسه خبر: 60356
رئیس اداره مخابرات شهرستان هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

مهندس اردشیر آزادی گفت: میزان کلی خسارات وارده به زیرساختهای مخابراتی ۲۸۰ میلیون ریال می باشد که در تلاش برای جبران این میزان خسارات خواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email

مهندس اردشیر آزادی رئیس اداره مخابرات شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در مورد میزان خسارات ناشی از سیل در منطقه گفت: طغیان رودخانه های منطقه و جاری شدن سیل باعث شد تا ارتباط تلفن های ثابت در مراکز نخودآباد، پاشابیگ، توپ آغاج، آتش بیگ، بسیط، نصیرآباد، ذوالبین و ۲۰ روستای اقماری این مراکز را بر اثر پارگی فیبر نوری قطع کند.

 

وی اظهار داشت: همچنین DLC  روستاهای دامناب، گویجه قملاق، قوجور، تلخاب و بیات، احمدآباد، شهرک صنعتی پروفسور هشترودی، شرکت گاز جاده ای میانه هشترود و سایت های WLL دمیرچی و عمران کندی نیز بر اثر سیل قطع شده است.

 

آزادی افزود: با تلاش همکاران شبکه مخابراتی روستاهای پاشابیگ، توپ آغاج، بسیط و ذوالبین اصلاح شده و مابقی روستاها امروز برطرف خواهند شد تا به لحاظ خطوط تلفن ثابت مشکلی در روستاها نداشته باشیم.

 

رئیس اداره مخابرات شهرستان هشترود تصریح کرد: میزان کلی خسارات وارده به زیرساختهای مخابراتی ۲۸۰ میلیون ریال می باشد که در تلاش برای جبران این میزان خسارات خواهیم بود.

 

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده