ساعت: ۱۳:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ شناسه خبر: 60071
وقتی قانون زیر پا گذاشته می شود؛

این روزها شاهد این هستیم که فضای مجازی شهرستان هشترود از کانال ها و گروههای متعدد نامزدهای شورای شهر پر شده که احساس تکلیف و خدمت به مردم در آن ها موج می زند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار اجتماعی پیک هشترود، تبلیغات انتخابات شوراهای شهر و روستاها در کشور هنوز آغاز نشده اما نامزدهای ثبت نام کرده، می‌کوشند تا با استفاده از ابزارهای مدرن و سنتی، با معرفی خود، اعتماد مردم را کسب کنند.

 

از طرفی افزایش داوطلبانی که سودای انتخابات آینده شورای شهر هشترود را در سر می پرورانند، فضا را ناخواسته به سوی تحرکات پیش از موعد برده است که به نوعی آغازگر رقابتی نفس گیر میباشد.

 

این روزها شاهد این هستیم که فضای مجازی شهرستان هشترود از کانال ها و گروههای متعدد نامزدهای شورای شهر  پر شده که احساس تکلیف و خدمت به مردم در آن ها موج می زند. یکی قصد دارد شهر را متحول کند و دیگری می خواهد کار فرهنگی انجام دهد. آن یکی می خواهد با راهکارهای کارشناسانه گره ترافیک شهر را بگشاید.یکی نماینده یک طایفه است و دیگری نماینده یک شهر و آن یکی خود را زنی روشنفکر و پر تلاش معرفی می کند.

 

برخی از نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنان با راه‌اندازی گروه های حمایتی در فضای مجازی بویژه تلگرام، علاوه بر ارائه برنامه ها و توانمندی های خود، سعی در جذب آرای بیشتر رأی دهندگان می کنند. استفاده از استیکرهای تبلیغاتی برای معرفی نامزدهای شورای شهر نیز از جمله دیگر شیوه های جذاب و متنوع تبلیغاتی محسوب می شود.

اما آنچه که در این بین توسط بعضی از کاندیداها و هواداران آنها بصورت عامدانه یا غیرعامدانه مورد غفلت واقع شده است ورود زود هنگام به عرصه تبلیغات انتخاباتی در سطح شهرستان است، به هرحال هرگونه تبلیغات چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی ممنوع است و به هر شکل ممکن خلاف قانون است.

 

بنظر می رسد شورای پنجم عرصه رقابت مدعیان بسیاری باشد؛ مدعیانی که هر کدام با شمردن دلایلی به عنوان علت‌های عقب ماندگی شهر هشترود و اغلب نارضایتی از شورای فعلی در صدد ورود به انتخابات شورا هستند یعنی یک نوع سناریوی تکراری برای کسب آراء بیشتر.

 

بی گمان در حالی که در حدود ۵۰روز جهت تصمیم گیری برای تغییر در وضعیت شورای شهر هشترود برای چهار سال آینده فرصت باقی مانده، لازم است فرهیختگان، نخبگان و دلسوزان شهر جهت آگاهی بخشی به مردم وارد کارزار شوند تا در انتخابات پیش رو شاهد انتخاب افرادی متخصص ،متعهد و خدمتگزار به مردم باشیم.

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده