ساعت: ۱۲:۴۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ شناسه خبر: 58945
معاون فرماندار هشترود:

ناصر نادری گفت: تفاوت فاحش قیمت در برخی از کالاها در هشترود نسبت به سایر شهرها منطقی نیست و حتما مسئولین ذیربط باید آنرا کنترل کنند تا تفاوت قیمت ها متعادل شده و مردم نیز کالاهای خود را از بازاز شهر تهیه کنند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، ناصر نادری معاون فرماندار هشترود در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان گفت: ارزیابی وضعیت بازار شهرستان در فصل زمستان، بررسی نحوه تهیه، تامین و توزیع میوه شب عید، برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و خدمات بهاره شهرستان از جمله مهمترین مواردی است که در این زمان باید بصورت جدی پیگیری شود.

وی با تاکید بر ضرورت نظارت و بازرسی صنوف و بازاریان، اظهار داشت: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه مسئولین دستگاه های ذیربط وظیفه مهم و سنگینی را بر عهده دارند.

نادری همچنین با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز، افزود: باید با برنامه ریزی مناسب جهت خرید و ذخیره میوه مورد نیاز شهرستان و همچنین مکان‌یابی مناسب جهت توزیع آن در سطح شهرستان اقدام شود.

 

معاون فرماندار هشترود تاکید کرد: تفاوت فاحش قیمت در برخی از کالاها در هشترود نسبت به سایر شهرها منطقی نیست و حتما مسئولین ذیربط باید آنرا کنترل کنند تا تفاوت قیمت ها متعادل شده و مردم نیز کالاهای خود را از بازاز شهر تهیه کنند.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده